Serce się kraje na widok grobu gwiazdy "Czterdziestolatka". Brakuje słów

Serce się kraje na widok grobu gwiazdy "Czterdziestolatka". Brakuje słów Źródło: Fototeka 1-F-160-175

Seriale przyniosły wielu polskim aktorom popularność za życia. Niestety, po ich śmierci wszystko się zmieniło. Spacerując cmentarzami, można zobaczyć, że odeszli już w zupełne zapomnienie. Serce się kraje, gdy widzi się, w jakim stanie są nagrobki osób, które błyszczały na ekranach. Niewiele osób pamięta o nich.

Seriale takie jak "Czterdziestolatek", "07 zgłoś się" czy "Dom" do dziś cieszą się wielkim uznaniem widzów. Chociaż od ich premiery w telewizji minęło już wiele lat, to ich wspomnienia są wciąż żywe. Niestety, okazuje się, że pamiętając o postaciach z seriali i filmów, zapominamy o aktorach. Ich groby pokazują, że zupełnie odeszli niepamięć. 

Kultowe seriale a groby gwiazd 

Dziennikarze "Super Expressu" wybrali się na cmentarz w stolicy, by zobaczyć, jak wyglądają groby polskich gwiazd. Nagranie zostało zamieszczone w sieci i pokazało, w jak tragicznym stanie jest wiele z nagrobków, które po latach od śmierci aktorów i aktorek, popadają w ruinę. 

Na starej części Cmentarza Powązkowskiego w Warszawie znajduje się wiele grobów gwiazd, które znane są z polskich seriali i filmów. Niestety, ich stan świadczy o tym, że nie wiele osób wciąż je odwiedza. Wiele z niszczeje i ciężko uwierzyć, że ktoś doprowadził je do takiego stanu. Jednym ze smutniejszych przykładów jest grób gwiazdy serialu "Czterdziestolatek". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Seriale nie dały jej wiecznej sławy. O grobie Wieczorkowskiej nie pamięta już prawie nikt 

Elżbieta Wieczorkowska sławę zyskała dzięki roli Ryszardy Puciaty, koleżanki z pracy Magdy Karwowskiej. Widzowie do dziś bez problemu opiszą, jak wyglądała i co robiła w serialu. Jednak niewiele osób pamięta, że aktorka przez lata występowała na deskach teatrów, w tym Powszechnego i Narodowego. Cztery lata przed śmiercią zdecydowała się na przejście na emeryturę. Jej grób znajduje się na Powązkach. Jest wyjątkowo zaniedbany, na nim i dookoła niego rosną chwasty. Patrząc na tabliczkę z imieniem, trudno dostrzec, kto jest w nim pochowany. 

Dzisiaj grzeje: 1. 12 000 plus dla 6,5 miliona Polaków. 5 roczników może dostać dodatkowe pieniądze?

2. Kołatanie serca może zwiastować niebezpieczne choroby. Nie wolno go lekceważyć

Niestety, grób Elżbiety Wieczorkowskiej nie jest jedyny. Wiele mogił znajdujących się na warszawskich Powązkach, jest zaniedbanych. Aktorzy i aktorki, którzy wystąpili w polskich filmach i serialach, popadli w zapomnienie. 

uploaded

uploaded

fot. Youtube/Niezapomniani 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasypiasz i niespodziewanie czujesz drgnięcie? Organizm wysyła ci ważny znak, musisz unikać spożywania 1 produktu, konsekwencje mogą być opłakane
  2. Koledzy z szatni dokuczają Jakubowi Błaszczykowskiemu. Wymyślili mu specjalny pseudonim
  3. Dramatyczne wyznanie Rodowicz. Chciał ją zgwałcić, ujawniła po latach, o kogo chodzi
  4. Smutne doniesienia o Zenku. Nic nie dało się zrobić, pozostaje jedynie czekać
  5. Tragedia w centrum Polski. Są ofiary śmiertelne, trwają poszukiwania osób
  6. Nie mieści się w głowie, co właśnie zrobił Andrzej Duda. Tysiące Polaków nigdy mu nie zapomną

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News