Kultowy serial TVN wraca na antenę. Na jego powrót fani czekali ponad 10 lat

Kultowy serial TVN wraca na antenę. Na jego powrót fani czekali ponad 10 lat Źródło: Facebook Usta Usta

Serial TVN, który kochali widzowie stacji, w wielkim stylu powraca na antenę. Na nowe odcinki kultowej produkcji przyszło nam czekać ponad 10 lat. Wiemy, kiedy aktorzy wracają na plan. Gwiazdy pojawią się przed kamerą w niemal niezmienionym składzie. Informacje zostały potwierdzone przez jedną z aktorek, która wciela się w główną rolę.

Serial "Usta usta" przed dziesięcioma laty był jedną z najchętniej oglądanych produkcji stacji TVN. Polska adaptacja brytyjskiego komediodramatu " Cold Feet" przyciągała przed telewizory dwa miliony telewidzów. W czasie emisji zajmowała tym samym czwarte miejsce pod względem oglądalności. Losy Adama, Julii i pozostałych par przyciągały przed odbiorniki głównie kobiety. Stacja podjęła decyzję o wznowieniu kultowego serialu. 

Serial TVN wraca na antenę

Emisja produkcji zakończyła się w 2011 roku wraz z finałem trzeciej serii. Fabuła skupiała się wokół perypetii miłosnych kilku par trzech par - Adama i Julii, Izy i Piotrka oraz Agnieszki i Krzysztofa. Każda z nich znajdowała się na innym etapie związku. role główne wcielili się Paweł Wilczak, Magdalena Różdżka, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Popławska i Marcin Perchuć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Do mediów wyciekła informacja, że aktorzy wrócili na plan popularnej produkcji. Trwają zdjęcia do czwartego sezonu. Pudelek opublikował zdjęcia, z których można wnioskować, że na ekranie ponownie zobaczymy Wilczaka, Bohosiewcz, Mecwaldowskiego, Popławską i Perchucia. Nieznane są jednak plany Magdaleny Różdzki, której postać zginęła w ostatnim odcinku trzeciej serii.

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegła tragiczna wiadomość. Z powodu koronawirusa zmarł uwielbiany lekarz

2. Młoda mama nudziła się na kwarantannie. Zrobiła córce rzecz, przez którą internauci zmieszali ją z błotem

Informację o powrocie serialu potwierdziła na Instagramie Sonia Bohosiewicz, odtwórczyni roli Izy. Na profilu gwiazdy mogliśmy obejrzeć serię filmów nagrywanych na planie. Pojawiła się również kartka z imieniem "Iza". Właśnie w tę bohaterkę aktorka wcielała się w produkcji "Usta Usta". Powrót serialu z pewnością będzie ważnym wydarzeniem dla Pawła Wilczaka, który ostatnio pojawił się na dużym ekranie przed ośmioma laty.

Wygląda na to, że stacja TVN w kolejnych sezonach będzie opierać się na sprawdzonych hitach. Ostatnio Małgorzata Socha potwierdziła, że na ramówkę wraca także serial "BrzydUla". Nieznane są jeszcze daty premiery. Będziecie oglądać? Czyje perypetie miłosne wzbudzały w was najwięcej emocji?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Uwielbiany były sportowiec zginął podczas zamieszek
  3. Porównano obecne ceny truskawek i ceny sprzed roku. Różnica przyprawia o zawrót głowy
  4. Sławomir coraz mniej przypomina siebie. Jego nowe zdjęcie zdumiewa, fani nie mogli go poznać
  5. Spacerując po cmentarzu natrafiła na widok, którego nie da się zapomnieć. Wygląd grobu sprawia, że przechodzą ciarki
  6. Smutek właścicieli restauracji. Ich biznesy upadły po wizycie Magdy Gessler

Źródło: Pudelek/Radio Zet 
 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News