Bardzo smutna wiadomość. Widzowie pokochali go za kultowy serial, właśnie zmarł u boku swojej żony

Bardzo smutna wiadomość. Widzowie pokochali go za kultowy serial, właśnie zmarł u boku swojej żony Źródło: David Tomaseti/Unsplash

Serial animowany, który współtworzył, do dziś cieszy się ogromną popularnością. Widzowie byli zaskoczeni, kiedy w sieci pojawiła się bardzo smutna wiadomość o śmierci twórcy. Michael Angelis twórca serialu animowanego "Tomek i przyjaciele" nie żyje. Mężczyzna odszedł u boku swojej ukochanej żony.

Serial animowany "Tomek i przyjaciele", w którym był lektorem, przyniósł mu wielką popularność. Jeden z najbardziej znanych lektorów odszedł w wieku 76 lat. Wiadomości o śmierci Michaela Angelisa przekazały brytyjskie media. Michael Angelis zmarł 30 maja bieżącego roku. 

Nie żyje Michael Angelis

Michael Angelis zmarł 30 maja 2020 roku w wieku 76 lat. Największą rozpoznawalność zyskał, jak lektor serialu animowanego "Tomek i przyjaciele", w którym pracował, jako lektor od lat. Brytyjskie media przekazują informację o śmierci aktora i lektora, nie podały przyczyny. Wiadomo, że jego śmierć została potwierdzona przez agenta. Michael Angelis zmarł w otoczeniu swojej ukochanej żony Jennifer Khalastchi.  

Serial animowany "Tomek i przyjaciele" i wiele ról w filmach - tak widzowie zapamiętają Michaela Angelisa

Serial animowany "Tomek i przyjaciele" to najsłynniejsza rola Michaela Angelisa. Aktor pracował w niej jako lektor od 1991 roku do 2012 roku. W dwóch pierwszych sezonach wyjątkowo popularnej animacji swojego głosu użyczył Ringo Starr z The Beatles, po czym angaż otrzymał Angelis. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Widzowie z całego świata z pewnością zapamiętają go także z ról aktorskich, które otrzymywał przez lata. Michael Angelis grał w brytyjskich filmach i serialach, w tym w "Hero of the Rails", "Misty Island Rescue" oraz "Days of the Diesels". Jego głos można było również usłyszeć w grach wideo. 

Dzisiaj grzeje: 1. Już nie ma odwrotu. Minister przekazał ostateczną decyzję, czekali na nią wszyscy rodzice

2. Pogoda nas nie rozpieszcza, najzimniejszy maj od 29 lat. Synoptycy mają jeszcze gorsze wieści

Angelis pracował nie tylko w telewizji, ale także i w radio. Gościnnie występował w BBC, w którym czytał biografię Johna Peela. Ostatni raz wystąpił w 2018 roku w miniserialu "Thomas & Friends: Global Friends!", po czym przestał udzielać się zawodowo. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Często męczy Cię katar? Przyczyn może być wiele, to nie tylko alergia
  2. Najnowsze informacje w sprawie zdrowia Piotra Rockiego. Nie jest dobrze, smutne doniesienia ze szpitala
  3. Pięknie zdobi ogród i nie wymaga żadnej pielęgnacji. Dzięki niej każdego roku będziesz pękać z dumy
  4. Przez pandemię szef zmniejszył twoje wynagrodzenie? Niestety, nie mamy dobrych wieści
  5. Niemal 2 miliony Polaków zażywa jeden lek. Uwaga, może zwierać rakotwórczą substancję
  6. Cukier do herbaty wsypujesz przed czy po zalaniu wrzątkiem? Kolejność ma ogromne znaczenie, mnóstwo ludzi popełnia wielki błąd

źródło: antyradio

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News