Pozostanie w domu to żadne wyzwanie, gdy ma się przyjaciela u boku. Też nadrabiacie serialowe zaległości?

Pozostanie w domu to żadne wyzwanie, gdy ma się przyjaciela u boku. Też nadrabiacie serialowe zaległości? Źródło: Reddit u/K-bear28

Serial to bardziej wymagająca rozrywka niż film. Na przebrnięcie przez wszystkie odcinki ulubionego dzieła potrzeba nieraz wiele godzin. Trzeba przyznać, że trudno znaleźć lepszy czas na nadrabianie wszelkich zaległości niż ten teraz. Dodatkowo, gdy ma się takiego kompana u boku, wszystko staje się lepsze.

Serial potrafi wciągnąć, wiedzą to chyba wszyscy. Do tej pory mogliśmy czuć się nieco winni, kiedy spędzaliśmy czas na kanapie i pochłanialiśmy kolejne odcinki. Teraz, gdy kwarantanna trwa w najlepsze, można powiedzieć, że jest to niemalże czy godny bohatera narodowego. Zostań w domu i oglądaj serial, to najlepsze co możesz teraz zrobić dla zdrowia swojego i innych. Chłopak widoczny na zdjęciu ma dodatkowe szczęście, ponieważ w nadrabianiu serialowych zaległości towarzyszy mu najlepszy przyjaciel, kot, którego dostał na święta. Ta dwójka przyjaciół na pewno cieszy się ze wspólnego relaksu i korzysta z tego, że nasz codzienny świat nieco zwolnił. Czy też wyglądacie teraz podobnie jak oni, a serial to wasza główna rozrywka?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News