W Złotopolskich kochały się w nim niemal wszystkie Polki. Dziś już tak nie wygląda, zmienił się nie do poznania

W Złotopolskich kochały się w nim niemal wszystkie Polki. Dziś już tak nie wygląda, zmienił się nie do poznania Źródło: youtube/ Rafał G

Serial "Złotopolscy" był prawdziwym hitem polskiej telewizji. Stacja TVP2, produkując go cieszyła się ogromną popularnością. Dzięki niemu widzowie mieli szansę poznać wiele niesamowitych talentów, a także jednego z najprzystojniejszych aktorów, który po latach zmienił się nie do poznania.

Serial "Złotopolscy" emitowany był w telewizji TVP2 od 1997 roku do roku 2010. Widzowie przez ten czas mogli zżyć się ze swoimi ulubionymi bohaterami. Wiele pokoleń Polaków pamięta jeszcze czasy, kiedy przy okazji niedzielnego obiadu oglądali "Familiadę", a następnie serial "Złotopolscy". To właśnie z nim związany jest jeden z najprzystojniejszych aktorów polskiej telewizji, który dziś zmienił się nie do poznania.

Serial "Złotopolscy" ściągał przez telewizory ogromną publiczność

Serial "Złotopolscy" był jednym z najdłużej emitowanych programów w polskiej telewizji, niestety w 2010 roku pojawiła się informacja, że serial zostanie zdjęty z anteny. Kiedy doniesienia się potwierdziły, nikt nie chciał w nie uwierzyć, a dziś po 10 latach od ostatniego odcinka, uwierzyć jest jeszcze ciężej. 

W "Złotopolskich" pojawiła się plejada polskich gwiazd. Przez wiele lat mogliśmy oglądać w nim Anię Przybylską czy Leona Niemczyka. Mało kto pamięta, ale i Andrzej Piaseczny grał w tej produkcji. Serial zgromadził wiele znanych nazwisk, ale tylko na widok jednego aktora, Polkom mocniej biły serca i przyspieszał oddech. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Serial pokazał prawdziwego przystojniaka. Andrzej Nejman po latach

W postać Waldka Złotopolskiego od początku serialu wcielał się niebywale przystojny polski aktor, Andrzej Nejman. Bohater grany przez aktora był jednym z ulubionych, widzowie lubili jego ciepły charakter i przez cały czas mu kibicowali, a Polki kochały się w nim od pierwszego odcinka. Wysoki blondyn z niebieskim oczami, sprawiał, że paniom oglądającym serial mocniej biły serca. Jak dziś wygląda Andrzej Nejman? 

Dzisiaj grzeje: 1. Lech Wałęsa został ojcem. Wielka radość w domu byłego prezydenta
2. Zabił ciężarną żonę podczas stosunku, ale na tym nie skończył. Okropny czyn, odbiera mowę

Okazuje się, że ciężko w nim się dopatrzeć Waldka Złotopolskiego. Aktor po upływie lat jest niemalże nie do poznania. Internauci, którzy komentują jego obecny wygląd doszukują się podobieństwa do Michała Milowicza. Czy mają rację?

fot. wikipedia

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chroni przed rakiem i poprawia trawienie. Wystarczy jedna łyżeczka dziennie
  2. Nie żyje medalista mistrzostw świata. Miał tylko 22 lata
  3. 25-latka urodziła dziecko i utopiła je w toalecie. Jej wytłumaczenie nie mieści się w głowie
  4. Uczestnik odpadł przy pierwszym pytaniu z Milionerów. Tylko pozornie jest proste, nawet my mieliśmy problem
  5. 5-latka umierała w męczarniach na oczach rodziców. Nie wezwali lekarza, chcieli jej pomóc w kuriozalny sposób

źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News