Wstrząsająca wiadomość dla wszystkich widzów TVP. Uwielbiany aktor zostanie zastąpiony przez młodszego kolegę

Wstrząsająca wiadomość dla wszystkich widzów TVP. Uwielbiany aktor zostanie zastąpiony przez młodszego kolegę Źródło: .

Serial, który każdego tygodnia można oglądać w telewizji TVP1, przejdzie prawdziwą rewolucje. Fani będą wstrząśnięci, kiedy dowiedzą się, jakie niespodzianki szykują producenci. Jeden z ulubionych aktorów zostanie zastąpiony przez młodszego kolegę.

Serial znany z telewizji TVP szykuje niesamowitą niespodziankę dla widzów, którzy ledwo co dowiedzieli się o zmianach, a już załamują ręce i twierdzą, że serial straci. Okazuje się, że producenci postanowili zamieszać i na miejsce ulubionego aktora wprowadzić na zastępstwo innego, młodszego.

Uwielbiany serial TVP straci jednego z czołowych aktorów? 

Widzowie "Ojca Mateusza" muszą przygotować się na niespodzianki. Od nowego sezonu, który wystartuje w marcu zostaną wprowadzone wielkie zmiany. Kulisy tego, co szykuje dla nas serial TVP zdradził jeden z aktorów związanych z telewizją polską. 

Serial "Ojciec Mateusz" przejdzie prawdziwą rewolucję, kiedy tytułowy duchowny wyjedzie do Krakowa na rekolekcje kontemplacyjne odbywające się w klasztorze kamedułów. Będzie to miało miejsce w jednym z pierwszych odcinków. Wiadomo, że Artur Żmijewski wcielający się w Ojca Mateusza wyjedzie i najprawdopodobniej szybko nie wróci. Jakie więc będą losy parafii bez proboszcza z Sandomierza? 

Serial "Ojciec Mateusz" z nowym proboszczem?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Do obsady "Ojca Mateusza" dołączył ostatnio jedna z największych gwiazd polskiej telewizji. W rolę księdza Walerego Opałka wcielił się znany widzom z "M jak miłość", Mikołaj Roznerski. Okazuje się, że to właśnie on ma zastąpić Ojca Mateusza w roli proboszcza. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nowy Rok zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje uwielbiany aktor

2. Wielu Polaków w żałobie. Maria Skrzypek nie żyje

Widzowie nie otrzymali oficjalnego potwierdzenia od producentów. Jedyną osobą, jaka póki co chwali się "nowym projektem" jest Mikołaj Roznerski. Na Instagramie gwiazdor publikuje zdjęcia w sutannie, widać po nim, że cieszy się z nowych możliwości. Nie wiadomo, czy w serialu zagości jeszcze kiedyś Artur Żmijewski. Fani mają nadzieję, że ich ulubiony bohater po rekolekcjach znowu będzie rozwiązywał zagadki w Sandomierzu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące o problemach z sercem. Wiele osób je bagatelizuje
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Wstrząsająca wiadomość dla wszystkich widzów TVP. Uwielbiany aktor zostanie zastąpiony przez młodszego kolegę
  4. W kościele znaleźli porzuconego psa. Obok niego był liścik, treść nie mieści się w głowie
  5. Rozwód Agaty Kuleszy jest drogą przez mękę. Niewiarygodne, co wyprawia mąż, musiała interweniować policja

źródło: interia 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News