W ostatnim czasie coraz częściej robi się w mediach głośno o przypadkach brutalnych, seryjnych gwałtów mających miejsce w europejskich miastach. Do kolejnych tragicznych, szokujących zdarzeń doszło tym razem w Niemczech, gdzie zaatakowano bezbronne kobiety. Jedna z nich była nieletnia a jedna bardzo dojrzała.

W miejscowości Hoehenkirchen-Siegertsbrunn zgwałcone zostały dwie młode kobiety. Jedna z nich to 16-latka, którą skrzywdziło trzech Afgańczyków w wieku 17,18 oraz 27 lat. Mężczyznom udało się zbiec z miejsca zdarzenia, jednak jakiś czas później zostali zatrzymani przez policję. Nastolatka przewieziono za to natychmiast do szpitala.

Tego samego dnia ogromna tragedia spotkała także 42-letnią mieszkankę Tybingi. Kobieta została zgwałcona przez dwóch mężczyzn w pobliżu dworca kolejowego. Funkcjonariuszom policji wciąż nie udało się zatrzymać sprawców. Ofiara wyznała w czasie przesłuchania, że jeden z mężczyzn na pewno miał ciemną karnację. Najprawdopodobniej sprawcy byli ze sobą powiązani.

Miejscowe służby starają się udzielać skrzywdzonym kobietom potrzebnej pomocy. Sprawdzają również, czy ofiar było więcej.

Przerażające gwałty, które wstrząsnęły światem

Zobacz również