Serbski znachor zobaczył zdjęcie Kaczyńskiego. Jego wizja jest przerażająca

Serbski znachor zobaczył zdjęcie Kaczyńskiego. Jego wizja jest przerażająca

Sławni ludzie i politycy często korzystają z usług znachorów i magów, by wesprzeć się duchowo i zobaczyć co ich czeka w przyszłości. Jeden z nich, gdy zobaczył zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego, to się przeraził. 

Często posądza się różnych wysoko postawionych polityków o związki z czarną magią. Szczególnie w Rosji takie praktyki są częste i różni znachorzy sprawdzają, czy ktoś nie ma powiązań z mrocznymi mocami. Tym razem jeden z serbskich magów sprawdził 3 polityków z Polski; Donalda Tuska, Janusza Palikota i oczywiście Jarosława Kaczyńskiego. Przemysław Kossakowski znany jest ze swoich mocnych i często kontrowersyjnych programów. Podejmuje w nich trudne tematy, o których w Polsce się głośno nie mówi. Dla telewizji TTV w programie "Szósty zmysł" spotkał się z serbskim znachorem Lwem Greszmanem, który w swoim kraju ma wielką popularność. Jak sam twierdzi, należy on do grona 2 tys. "białych magów", którzy walczą z 8 tys. armią "czarnych magów" o przyszłość naszego świata. Serbskie media wręcz go kochają. Tym razem Greszman miał swoje 5 minut w Polskiej telewizji. Kossakowski dał mu 3 zdjęcia do zobaczenia, aby wybadał aurę Donalda Tuska, Janusza Palikota i Jarosława Kaczyńskiego. Długo się byłym premierem nie zajmował, po prostu go nie zainteresował. O liderze Twojego Ruchu powiedział, że na pewno miał do czynienia z medycyną niekonwencjonalną. Z Jarosławem Kaczyńskim było zupełnie inaczej.

Sam znachor się przeraził

Prezes Prawa i Sprawiedliwości momentalnie zainteresował znachora. Dokładnie go obejrzał i od razu zauważył, że jest to ktoś ważny. Przyłożył rękę do zdjęcia i chciał zbadać aurę Kaczyńskiego jeszcze raz. Nagle, odsunął się od biurka i przerażony stwierdził, że ma on jakieś powiązania z "czarnymi magami". Dodał również, że może to być ktoś z jego otoczenia, współpracownik albo ktoś z rodziny. Niektórzy internauci są przerażeni tym, co zobaczyli. Twierdzą, że Kaczyński faktycznie może mieć powiązania z mrocznymi mocami albo ktoś z jego otoczenia np. któryś z ministrów. Greszman twierdzi, że rząd Rosji również korzysta z usług "czarnych magów". Dzień dobry TVN Dzień dobry TVN Źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News