Uwaga! Ser z popularnego sklepu jest skażony, natychmiast go wyrzuć

Uwaga! Ser z popularnego sklepu jest skażony, natychmiast go wyrzuć Źródło: publicdomainpictures/george_hodan/

Ser z popularnej sieci sklepów został natychmiastowo wycofany ze sprzedaży. Okazuje się, że zawierał w sobie bakterie, które mogą zagrażać nawet naszemu życiu. Jeśli ten ser znajduje się w twojej lodówce, powinieneś jak najszybciej go wyrzucić, ponieważ zjedzenie go może się naprawdę źle skończyć. Sprawa jest bardzo poważna.

Popularny ser musiał zostać niezwłocznie wycofany ze sprzedaży. Po przeprowadzeniu badań na jaw wyszły druzgoczące fakty, które zaważyły o podjęciu stanowczych kroków. Ku zaskoczeniu wielu osób okazało się, że w znanym i lubianym serze znajdują się bakterie, które na co dzień żyją między innymi w... ludzkim kale. Zapewne po takich informacjach wiele osób zrezygnuje na jakiś czas ze spożywania jakiegokolwiek sera.  

Trujący ser 

Zapewne wszyscy znają ser, który nazywa się pleśniowy. Choć nazwa mogłaby na to nie wskazywać, produkt jest całkowicie bezpieczny i możliwy do konsumpcji. Okazało się jednak, że to te najbardziej niepozorne, które ani nazwą, ani wyglądem nie wzbudzają naszych podejrzeń, mogą okazać się dla nas najgorsze. 

Według informacji, jakie podał Główny Inspektor Sanitarny, aż dwa rodzaje sera musiały zostać niezwłocznie wycofane z sieci sklepów E.Leclerc. Produkty, które zostały przebadane, a następnie wycofane to SAINT FELICIEN 180 g, którego producentem jest FROMAGERIE ALPINE. Dotyczy to wszystkich serów, których numer referencyjny zaczyna się od 032, a kończy na 116.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co takiego znajduje się w produkcie?

W serze, który mogliśmy kupić we wspomnianym markecie, występują bakterie pałeczki okrężnicy, które wytwarzają toksynę Shiga. Te bakterie mogą żyć w serach, które powstały z surowego mleka. Spożycie tego sera może wywołać powstanie kilkunastu przypadków zespołu hemolityczno-mocznicowego. Co więcej w 5 % przypadków może doprowadzić nawet do śmierci. Według podawanych informacji już kilkanaście osób zachorowało przez zjedzenie szkodliwego sera. 

Producenci i firmy, które zajmują się importem sera do Polski, apelują do wszystkich klientów, by nie spożywali sera, który prawdopodobnie zdążyli już zakupić. Konsumentów prosi się o jak najszybsze zwrócenie produktu do sklepu. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Z ostatniej chwili: Zupełnie nowe informacje ws. katastrofy smoleńskiej!
  4. Polsat: Policjanci znaleźli zwęglony samochód. Gdy zajrzeli do środka, niemal zwymiotowali
  5. Media Tadeusza Rydzyka podały fatalne informacje. Bardzo zła prognoza pogody
  6. To jest za mocne. Media twierdzą, że Kazadi od 4 lat czeka, aż Baron zaprosi ją na randkę

Źródło: FAKT

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News