Znana lewicowa polityk znowu szokuje w typowym dla siebie stylu! Tym razem postanowiła dać upust swoim emocjom w mediach społecznościowych. Oberwał wybrany właśnie na stanowisko premiera Mateusz Morawiecki.

Premier Morawiecki jeżeli to przeczyta, o ile to możliwe, na pewno straci uśmiech ze swojej twarzy. Podważenie jego wpływu na jakiekolwiek decyzje rządowe będzie z pewnością komentowane.

Po co ta kilkumiesięczna szopa z rekonstrukcją rządu, skoro wszyscy szkodnicy zostają na swoich stołkach – opublikowała taki wpis Joanna Senyszyn.

Jednak ta opinia na temat nowego polskiego rządu nie jest jedyną, jaką wyraziła Joanna Senyszyn. Po kolejnych kilkudziesięciu minutach zamieściła inny wpis.

ZOBACZ TAKŻE: Lewica nie dowierza! Senyszyn obwiniła kobiety o…

Polityk testuje nerwy premiera

Ci, którzy przez ostatnie dwa lata wielokrotnie złamali ministerialną przysięgę złożoną w 2015 r., bezczelnie przysięgają znowu to samo. Dostali nagrodę za łamanie prawa, więc będzie jeszcze gorzej. Duda i Morawiecki muszą przełknąć tę żabę, pardon, kaczkę – to jeszcze ostrzejsze zdanie byłej posłanki SLD.

Znając temperament Joanny Senyszyn, premier Morawiecki jeszcze nie raz otrzyma od niej słowny komentarz na temat swojej politycznej działalności. Pewne jest, że nowy premier musi uzbroić się w żelazne nerwy.

ZOBACZ TAKŻE: Co on narobił?! Policja musiała skuć polityka PO kajdanami

Źródło: twitter.com

Tak wyglądał związek Piotra T. z młodą Kambodżanką [ZDJĘCIA]


Tymi zdjęciami wnuczka Millera PODBIJA INTERNET!

...

Zobacz również