Joanna Senyszyn powraca w naprawdę mocnym stylu. Była posłanka Sojuszu Lewicy Demokratycznej w kilku zdaniach zobrazowała koszmarną sytuację, w której znalazła się Polska. Rząd Prawa i Sprawiedliwości skłócił bowiem nasz kraj na każdym froncie. 

Senyszyn powraca

Od czasu do czasu Joanna Senyszyn powraca z dosadnymi słowami, które naprawdę dają do myślenia i budzą niezwykłe poruszenie w sieci. Nie inaczej było tym razem.

Była parlamentarzystka SLD wypowiedziała się na temat skłócenia Polski z niemalże wszystkimi sąsiadami, Unią Europejską oraz Izraelem. Posłanka zauważa, że samo powstanie konfliktów nie jest największą tragedią.

Co uważa za większy dramat?

Zobacz także: Chyba jej spadł sufit na głowę. Tyle kosztują pączki Magdy Gessler

– Tragedią nie jest to, że Polska jest skłócona z większością świata, ma beznadziejny,skretyniały rząd, pseudoprezydenta na usługach PiS, sejmową maszynkę do głosowania złożoną z matołów, pazerny Kościół, żyjący na koszt podatników, ale to że połowa Polaków jest z tego zadowolona – napisała Senyszyn.

Jej słowa wywołały mnóstwo poruszenia oraz kontrowersji.

Senyszyn komentuje

To nie pierwszy raz, gdy Joanna Senyszyn mocno komentuje rzeczywistość i scenę polityczną. Poniżej kilka przykładów jej ostrych jak brzytwa wypowiedzi.

– Katoprawica oburzona, że Terlikowski nie będzie wykładać etyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Mnie zastanawia, w czyim pustym łbie zrodził się poroniony pomysł, by etykę wykładał człowiek gotów poświęcić życie swojej żony dla ratowania poczętego.

– Typowe PiSowske myślenie zaprezentował ambasador Wilczek(w końcu za coś dostał stanowisko): winni psucia wizerunku Polski są ujawniający polskich czcicieli Hitlera, polską homofobię, ksenofobię itd itp. Wg PiS,o Polsce trzeba jak o nieboszczyku – dobrze albo wcale. Może słusznie. 

Zobacz także: Agata Duda upokorzona przed całą Polską. Co zrobi Prezydent?

– Dyskusja o aborcji pokazuje wciąż nowe paradoksy. Choć w pustym łbie jest dużo miejsca, tzw. proliferom nie mieści się w głowach, że można było głosować za procedowaniem projektu Ratujmy kobiety. Co ciekawe, bardziej im się nie mieści poparcie przez opozycję niż przez PiS.

Czy popierasz politykę zagraniczną PiS?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Kto odpuszcza księżom najcięższe grzechy? Szokujące sekrety Watykanu [ZDJĘCIA]

Gdzie jest więcej biedy: w Polsce czy w Czechach? Druzgocąca różnica!

źródło: Twitter