Sensacyjny transfer. Dziennikarz idzie z TVN do mediów narodowych

Sensacyjny transfer. Dziennikarz idzie z TVN do mediów narodowych

Takiego transferu medialnego jeszcze nie było. Dziennikarz od dekady związany z TVN idzie do mediów narodowych.

Trudno w to uwierzyć. Dziennikarz, który przez lata związany był z TVN-em zmienia miejsce pracy. Swoich sił spróbuje w ostatnim miejscu, w jakim można by go sobie wyobrazić. Czy decyzja dziennikarza od lat pracującego w TVN zapoczątkuje nowy trend?

To odwróci trend?

ZOBACZ TAKŻE: Nie tylko wyrzucili Szulim. TVN właśnie ją upokorzył Do tej pory kierunek transferów był odwrotny. To wyrzucani z mediów publicznych znajdowali zatrudnienie na Wiertniczej. Przykładem takiego dziennikarza jest Piotr Kraśko, który był szefem redakcji Wiadomości TVP 1, a od 2016 roku dostał zatrudnienie jako prezenter TVN.

Kim jest Patrycjusz Wyżga

ZOBACZ TAKŻE: Seks-skandal w TVN! Tak znana dziennikarka dostała pracę Tymczasem ten trend przełamał Patrycjusz Wyżga. Dziennikarz od dekady związany był z różnymi kanałami TVN. Swoją przygodę zaczął od TVN CNBC. Współpracę z TVN-em skończył jako pracownik TVN 24 BiŚ. Choć nie budzi wątpliwości, że stacje związane z telewizją TVN mają zupełnie inny profil od mediów narodowych, okazuje się, że po tylu latach pracy na Wiertniczej Patrycjusz Wyżga nie boi się "przeprofilowania". Dziennikarz przyjął ofertę pracy Programu III Polskiego Radia. Kanały TVN-u traktowane są przez opinię publiczną jako przeciwwaga dla mediów narodowych. Nie budzi niczyich wątpliwości, iż te pierwsze uznawane są za anty-rządowe, a drugie pro-rządowe. Źródło: natemat.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News