Niebawem na polskiej scenie politycznej zajdą zmiany. Czy Beata Szydło utraci stanowisko na rzecz Jarosława Kaczyńskiego? Polityk PiS dla „Rzeczpospolitej” mówi jasno…

Informację o terminie zmian w rządzie podał wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. „Rzeczpospolita” podaje kolejne ważne fakty o planowanych zmianach.

Będą roszady?

Dziennik ujawnił sensacyjną informację, która niweczy oczekiwania opozycji: Beata Szydło pozostanie na stanowisku, a prezes PIS już dawno mówił, że nie zamierza być polskim premierem.

To kompletna bzdura podsycana przez niechętnych Szydło. Chcą osłabić jej pozycję. Wiadomo, że Kaczyński nie chce być premierem – powiedział „Rzeczpospolitej” polityk PiS.

Nieoficjalne źródła „RP” informują też, że stanowisko z powodów osobistych utraci minister energii Krzysztof Tchórzewski oraz wiceminister obrony narodowej Bartosz Kownacki. Kownacki jest podobno w konflikcie z Antonim Macierewiczem, przez co jego dymisja ma być już przesądzona.

Zadania ministra energii miałby przejąć Daniel Obajtek, prezes Energii, który jest człowiekiem Gowina. „Gazeta Krakowska” podaje, że ciążą na nim zarzuty korupcyjne za przyjęcie łapówki w wysokości 50 tys. zł w Pcimiu. Następcą Kownackiego ma być natomiast Michał Dworczyk, który na wiosnę wszedł do kierownictwa Ministerstwa Obrony Narodowej.

źródło: www.natemat.pl Rzeczpospolita

Jakiej ksywki dorobił się Schetyna? Uśmiejesz się! Zabawne przydomki polityków

Jak relaksuje się Beata Szydło? Na to byś nie wpadł! Zaskakujące pasje polityków

 

 

...

Zobacz również