Portugalski nadawca telewizyjny, stacja „SIC”, podała w sobotę informację, którą Cristiano Ronaldo ukrywał od wielu miesięcy.

Dwójka dzieci słynnego piłkarza, Mateo i Eva, zostały urodzone przez surogatkę. Taką informacją podzieliła się z widzami portugalska telewizja „SIC”.

Chłopiec i dziewczynka zostali urodzeni przez surogatkę. To sekret, którego Cristiano Ronaldo jeszcze nie ujawnił reszcie świata – podała stacja.

Wiadomość nie została jeszcze potwierdzona przez samego piłkarza, ale jej wiarygodność umacnia plotka, która pojawiła się w innym medium. Brytyjski tabloid „The Sun” już w marcu informował, że Ronaldo skorzysta z pomocy surogatki. Matka zastępcza miałaby pochodzić z zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych.

Jeżeli plotka znajdzie odzwierciedlenie w rzeczywistości, będzie to oznaczało, że piłkarz po raz drugi zdecydował się na pomoc surogatki. Jego pierwsze dziecko Cristiano Junior w taki sam sposób przyszło na świat w 2010 roku.

Ronaldo spotyka się obecnie z Georginą Rodriguez. Hiszpańska modelka za każdym razem, kiedy media podejrzewały u niej ciążę, dementowała plotki.

źródło: Wprost

...

Zobacz również