Sensacyjna teoria! Znani politycy opozycji to opłaceni aktorzy?! "Mają wprowadzać zamęt"

Sensacyjna teoria! Znani politycy opozycji to opłaceni aktorzy?! "Mają wprowadzać zamęt" Źródło:

Internet podbija właśnie sensacyjna teoria, która całkowicie kompromituje obecną opozycję. Według części internautów, politycy opozycji to w rzeczywistości... aktorzy opłaceni przez Kaczyńskiego!

Skąd taki pomysł? Zwolennicy teorii wskazują, że nie jest możliwym, aby ludzie tak niekompetentni dostali się do Sejmu i byli jedyną szansą na walkę z PiS. Internauci twierdzą, że wszystkie kompromitacje, to zaplanowana przez Kaczyńskiego dywersja.

Opłaceni politycy opozycji

Oskarżenia padły zwłaszcza na nowe twarze polskiej polityki. Ostatnie działania posłów podczas głosowania ws. aborcji, kiedy to część z nich postanowiła po prostu nie przyjść to tylko wierzchołek góry lodowej. Internautom do myślenia daje zwłaszcza kariera Ryszarda Petru. Zapowiadany na nowego lidera opozycji, zrujnował prawdopodobnie najważniejszy protest tej kadencji skandalicznym wyjazdem na Maderę. Co więcej, jego Nowoczesna zabrała dużą część głosów Platformie, po czym została rozbita w drobny mak. Za sprawą lidera partia jest całkiem rozbita, a ogłoszenie Planu Petru, czyli wewnątrzpartyjnej konkurencji do własnej partii(?!) to już szczyt absurdu. Zobacz także: Trzęsienie! Posłowie odchodzą, z Sejmu znika klub parlamentarny opozycji Podobnie sprawa ma się z Barbarą Nowacką, która w najgorszym możliwym momencie, w dniu Czarnej Środy, której miała być liderką, także wyjechała na wakacje. Dwa razy ten sam idiotyczny błąd? Wygląda podejrzanie. To nie wszystko. Ostatecznym dowodem na to, że opozycja jest opłacana przez Kaczyńskiego ma być najnowszy projekt ustawy .Nowoczesnej. Zawarty w nim przepis mówi, że ustawa wchodzi w życie 3 miesiące po tym... jak wchodzi w życie. Czy można być aż tak niekompetentnym?! Zdaniem internautów wspierających oskarżenia - to niemożliwe. Według nich, część polityków opozycji to wynajęci przez Kaczyńskiego aktorzy, którzy mają wprowadzać zamęt w szeregach partii i zapewnić prezesowi PiS utrzymanie władzy, zgodnie z antyczną zasadą "rządź i dziel"
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News