Ujawniono taśmy kompromitujące gwiazdę TVN. Fanom opadły szczęki
Bartłomiej Chudy - 17 Grudnia 2018

Ujawniono taśmy kompromitujące gwiazdę TVN. Fanom opadły szczęki

TVN i aktywność w programie Kuby Wojewódzkiego pozwoliły jej zabłysnąć w wielkim świecie telewizji i show-biznesu. Dziś odrzucona przez Krzysztofa Rutkowskiego kobieta wywołała największy seksskandal ostatnich lat. Śledzącym poczynania gwiazd opadały - przysłowiowe - szczęki. Kolejne, szokujące brudy z ich życia prywatnego ujrzały światło dzienne. 

TVN dał popularność i Dominice Zasiewskiej i Krzysztofowi Rutkowskiemu. Ten ostatni wybijał się grubo ponad 15 lat temu w programie "Detektyw". To wtedy poznaliśmy oblicze Krzysztofa Rutkowskiego. Jego nazwisko już wtedy dzieliło opinię publiczną. Zwolennikom detektywa imponowały sprawność, organizacja i środki stosowane przez niego w ujmowaniu przestępców. Wielu krytykowało go za parcie na szkło i ewidentne przekraczanie uprawnień.

Gwiazda TVN ujawniła, że Rutkowski miał z nią romans

Dziś Rutkowski wraca na tapetę, ale nie w kontekście działalności detektywistycznej. Za działalność bez licencji po latach rozpraw został w listopadzie tego roku skazany na rok więzienia i 20 tys. zł grzywny. Sprawa nie jest jednak przesądzona - Rutkowski zapowiedział kasację do Sądu Najwyższego. Ale to osobny temat, jakich w przypadku Rutkowskiego niemało. Dziś jego nazwisko pojawia się w kontekście seksskandalu, który ujrzał światło dzienne za sprawą byłej kochanki Rutkowskiego, Dominiki Zasiewskiej, znanej szerzej jako "wodzianka" z programu Kuby Wojewódzkiego. Zasiewska poinformowała świat o romansie publikując wyjątkowo intymną korespondencję z Rutkowskim. Treść SMS-ów i czata na Facebooku dowodzą, że między parą iskrzyło, i to porządnie. Z początku Rutkowski całkowicie odpierał ten atak. Stwierdził, że z wodzianką łączyły go jedynie relacje "przyjacielskie", nieprzekraczające pewnych więzi. Sam przyznał, że jest w związku, a kobietą jego życia jest narzeczona Maja Pilch. Rozsierdzona wodzianka nie dała za wygraną. Jak oceniają komentatorzy tabloidów "poszła na całość", chcąc publicznie upokorzyć kłamiącego w jej sprawie Rutkowskiego.

Ujawnione taśmy Rutkowskiego pogrążają Wodziankę z TVN!

Dzisiejsze TAŚMY Pudelka, z wijącym się głosem mężczyzny, są wielce wymowne. Rutkowski przyznaje się do zdrady, czyniąc to jednak w sposób tak bezczelny, że poruszy nie tylko kobiety. Rutkowski pojawia się na filmie w 6 minucie i 30 sekundzie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Świat według KiepskichŚwiat według Kiepskich: Walduś całkiem zaskoczył! Z tej strony go nie znaliśmyCzytaj dalej
- Bałem się tego, dopóki Mai nie powiedziałem. Bałem się tego, że byłem z nią (wodzianką) blisko, bywałem w hotelach, że faktycznie z nią spałem. Tak szczerze, była bardziej atrakcyjna niż wtedy (gdy podawała mu wodę u Kuby Wojewódzkiego) - przytacza jego słowa Pudelek.pl. Para spotykała się od kilku miesięcy, z dala od fleszy tabloidów. Pod koniec października Rutkowski - zdaniem źródeł portalu WP Gwiazdy - postanowił zakończyć ten związek. Był to jednak początek końca. Nie przewidział, że Zasiewska uruchomi medialną lawinę, a on sam wyjdzie na kłamcę i zdrajcę w jednym. On sam zdaje się niewzruszony seksskandalem. Sprawę w tabloidach odpiera atakując wodziankę ujawniając jej ponoć głęboki problem z alkoholem. – Człowiek zaczął o nią dbać, mówi: nie pij, zaszyj się. Zaszywa się, robi to oczywiście witaminą C, bo dalej pije, ale robi to wrażenie, że nie będzie piła. Zaczyna iść na normalne tory – mówi.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Znana z TVN celebrytka na ustach całej Polski! Rutkowski ZDRADZAŁ z nią narzeczoną!
  2. Kochanka zniszczy związek Rutkowskiego? „Uzależniony od seksu 60-latek!”
  3. Wyciekły taśmy Rutkowskiego! Słynny detektyw pogrążony?
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan pokazała siostrę. Fanom poopadały szczękiCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News