Sensacyjna DYMISJA w PiS! Wylatuje najbardziej znienawidzony polityk

Sensacyjna DYMISJA w PiS! Wylatuje najbardziej znienawidzony polityk

Telewizja Polska pomimo miliardowej pożyczki od państwa i innych wielomilionowych datków z kieszeni podatników wciąż nie potrafi zaskarbić sobie zaufania władz. Politycy z ul. Nowogrodzkiej zdają się naprawdę mieć już dosyć Jacka Kurskiego i jego nieudanych decyzji. Ogłoszono konkretną datę jego wylotu.

Od dwóch lat w TVP skandal goni skandal. Zaczęło się od wyrzucania cenionych i doświadczonych dziennikarzy i drastycznej zmiany retoryki stacji. Dalej kompromitacje kręciły się wokół spadku oglądalności, kolejnych nieudanych inwestycji i wykorzystywania pozycji przez Jacka Kurskiego do prowadzenia luksusowego stylu życia. ZOBACZ TAKŻE: Kurski w opałach. TVP podzieli los TVN! Po ostatnim takim "numerze" w wykonaniu dawnego członka PiS  kierownika czwartej władzy, jego dni wydają się policzone. Znudzony fiaskiem TVP ma być nawet Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki.

Sensacyjna dymisja w PiS

Tym razem poszło o imprezę sylwestrową TVP w Zakopanem. Koszty jej organizacji są daleko poza granicami przyzwoitości ze strony nierentownej spółki. Cena za ekstrawagancką audycję wyniosła "jedyne" 10 milionów złotych. ZOBACZ TAKŻE: To KONIEC hitowego programu TVP. Kaczyński wściekły jak nigdy Ponadto niebotyczną sumę za występ zainkasować miał Sławomir, który dostać miał aż 125 tys. złotych. Działania Kurskiego krytykują nawet jego koledzy z obozu władzy, a krążą słuchy, że także szef polskiego rządu. ZOBACZ TAKŻE: Ależ skandal! Kurski ZŁAMAŁ prawo, straci stanowisko Oczywiście pozbycie się Kurskiego nie będzie łatwe, gdyż potrzeba do tego także decyzji Jarosława Kaczyńskiego. Wiadomo, że prezes TVP spotka się pod koniec stycznia z Radą Mediów Narodowych. Spekuluje się, że właśnie wtedy otrzyma zwolnienie z pełnionej funkcji. - A przecież żyje na kredyt. Te wszystkie nagrody po kilkadziesiąt tysięcy złotych, rozbijanie się służbowym autem, to wszystko bardzo irytuje naszych wyborców, bo nie tak miało być - powiedział "GW" anonimowy polityk Prawa i Sprawiedliwości. ZOBACZ TAKŻE: PiS potwierdza! Dymisja tych dwóch ministrów już OFICJALNA, będziecie w szoku źródło: natemat.pl
Następny artykuł