Cristiano Ronaldo, gwiazda Realu Madryt i reprezentacji Portugalii poczuł się dotknięty oskarżeniami hiszpańskiej prokuratury dotyczącymi możliwych oszustw podatkowych piłkarza. Jak donoszą hiszpańskie media sportowe, piłkarz postanowił pożegnać się z Realem Madryt! 

Posądzony o zakładanie podejrzanych instytucji finansowych w celu ukrywania swoich prawdziwych dochodów napastnik giganta La Liga, jak donoszą portugalskie i hiszpańskie media, nie godzi się na takie traktowanie ze strony władz Królestwa Hiszpanii. Zarząd klubu, w środę wystosował obronę swojego najważniejszego zawodnika.

– Real Madryt jest całkowicie przekonany, że nasz zawodnik Cristiano Ronaldo udowodni swoja niewinność w procesie – zakomunikował klub.

Piłkarz oskarżony jest o defraudację prawie 15 milionów euro. Jak podaje portal tsf.pt Ronaldo poinformował już prezesa klubu, Florentino Pereza o tym, że opuszcza madrycki klub.

Źródła bliskie piłkarzowi donoszą, iż poczuł się on obrażony postawą władz kraju, w którym występuje i nie da zrobić z siebie klauna.

Jeśli Ronaldo odejdzie z Realu nie będzie miał problemów ze znalezieniem zatrudnienia. Sprowadzeniem go interesuje się wiele klubów, w tym jeden, w którym już występował – Manchester United. Wartość tego transferu wyniosłaby 180 milionów euro.

źródło: tsf.pl/globo.com

ZOBACZ TAKŻE 

https://www.youtube.com/watch?v=KeauftLIk-8

Zobacz również