najdłuższy
fot. pixabay
Redaktor - 10 Stycznia 2018

SENSACJA! Wyborcy tej partii maja najdłuższe penisy i najwięcej kobiet

Sensacyjne wyniki badań wywołały konsternację wśród polskiego społeczeństwa. Dowiedzieliśmy się z nich, z jakimi partiami sympatyzują wyborcy, którzy mają najdłuższe penisy i najwięcej kobiet. 

Profesor Zbigniew Izdebski to słynny seksuolog. Naukowiec opublikował właśnie wyniki przeprowadzonych przez siebie badań "Seksualność i zachowania seksualne a poglądy polityczne".

ZOBACZ TAKŻE: TVP pokazała Kaczyńskiego jako penisa Rzeplińskiego? OCEŃ SAM (FOTO)

Życie seksualne wyborców PO vs zwolenników PiS

Seks jest ważną strefą życia dla większości Polaków. Bardzo kontrowersyjnym jest jednak łączenie tej części z polityką. Profesor Izdebski starał się znaleźć powiązania pomiędzy sympatiami politycznymi a życiem seksualnym.

Okazuje się, że niezależnie od politycznych sympatii zdecydowana większość Polaków, bo aż 66% używa prezerwatyw. Do stosowania tego środka antykoncepcji przyznaje się 65% wyborców PO i 66% PiS. Tabletek antykoncepcyjnych używa 27% Polek: 31% PO, 24% PiS.

Wyborcy PiS zdradzają i uprawiają seks przedmałżeński

Wyniki badań nt. wierności i życia w czystości wyznawców konserwatywnej partii Prawa i Sprawiedliwości dają do myślenia. 54% zwolenników PiS uważa seks przedmałżeński za potrzebne doświadczenie, a 17 % dopuszcza się zdrad małżeńskich na wyjazdach integracyjnych. Co ciekawe, nikt z prawicowców nie zadeklarował swojej homoseksualnej orientacji.

Seks oralny uprawia w Polsce aż 54% społeczeństwa. Przyznało się do niego 48% z ankietowanych wyborców PO i 39% wyborców PiS.

Najdłuższe penisy i najwięcej kobiet mają...

Badania profesora Izdebskiego nie pozostawiają wątpliwości. Najwięcej partnerek seksualnych mają wyborcy PiS. Deklarują też, że mają najdłuższe członki. Średnia wyników długości penisów sympatyków poszczególnych partii prezentuje się następująco: SLD - 16,2 cm, PO - 17,41 cm, PiS - 18,35 cm.- To cudowny przykład, że PiS-owcy uważają, że mają największe członki. Bo oni przecież wiadomo, że reprezentują prawdę prawdziwych Polaków - skomentował wesoło jeden z polityków opozycji w rozmowie z dziennikarzem TVN24. Źródło: TVN24.pl ZOBACZ TAKŻE: OBURZAJĄCE?! Dzieci w ramach sztuki dotykały penisa nagiego mężczyzny   
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News