Zdania na temat zmian ugrupowania przez posłów trwającej akurat kadencji od lat są podzielone. Czasami jednak drogi polityka oraz jego partii rozchodzą się na tyle, że nie da się już ich w żaden sposób połączyć. Tak właśnie stało się w przypadku młodego objawienia Prawa i Sprawiedliwości, które przez swój bunt trafi wkrótce do całkowicie innego ugrupowania.

Wykluczony z obozu władzy poseł Łukasz Rzepecki stał się bohaterem ostatnich tygodni dla bardzo wielu internautów, którym zaimponowała szczerość oraz bezwzględne przywiązanie do własnych poglądów młodego polityka. Fakt, iż znaleźli się już chętni, aby przyjąć go do siebie, nikogo więc nie dziwi.

– Zapraszam go. Zaimponował mi, kiedy postawił się PiS. Właśnie takich szukamy. To młody buntownik, prawdziwy ideowiec i bliski jest mu też system prezydencki. Zapraszamy do nas – powiedział Paweł Kukiz w rozmowie z dziennikarzami „Super Expressu”.

Nie wiadomo, czy Rzepecki realnie zdecyduje się związać swoją przyszłość z Kukiz’15. Na pewno poważnie przemyśli jednak propozycję coraz bardziej umacniającego się ugrupowania.

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków

Zobacz również