Sensacja w Tańcu z Gwiazdami. Homoseksualny celebryta będzie tańczył z partnerem.

Sensacja w Tańcu z Gwiazdami. Homoseksualny celebryta będzie tańczył z partnerem.

Najprawdopodobniej w kolejnej edycji polskiego Tańca z Gwiazdami o wygraną walczyć będzie jednopłciowa para. Produkcja programu chce, by któryś z tancerzy stworzył duet z Jackiem Poniedziałkiem.

Tego jeszcze nie było w historii polskiej telewizji. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem produkcji show, w tej edycji Tańca z Gwiazdami zobaczymy Jacka Poniedziałka tańczącego z innym mężczyzną. Dla nas może być to szokujące, ale w zagranicznych edycjach programu jednopłciowa para nie dziwi.

- W austriackiej edycji duet facetów zajął 4. miejsce. Wywołało to tam ekscytację i wielkie zainteresowanie. Polsat chce tym pomysłem przełamać u nas tabu i pokazać, że bycie gejem to nic złego – opowiada osoba z produkcji.

Jacek Poniedziałek, który jest potencjalnym uczestnikiem kolejnej edycji show, nie ukrywa swojej orientacji. Problemem dla Polsatu może być jednak fakt, iż aktor nie ma szczególnego parcia na szkło.

- Mimo że do następnej edycji jest jeszcze sporo czasu, zaczęto już z nim rozmowy. Wiadomo, że namawianie go do takiego show może trwać długo, bo Jacek stroni od komercyjnych projektów. Jeśli odmówi to będą szukać innego otwartego geja – słyszymy od produkcji.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News