Najprawdopodobniej w kolejnej edycji polskiego Tańca z Gwiazdami o wygraną walczyć będzie jednopłciowa para. Produkcja programu chce, by któryś z tancerzy stworzył duet z Jackiem Poniedziałkiem.

Tego jeszcze nie było w historii polskiej telewizji. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem produkcji show, w tej edycji Tańca z Gwiazdami zobaczymy Jacka Poniedziałka tańczącego z innym mężczyzną. Dla nas może być to szokujące, ale w zagranicznych edycjach programu jednopłciowa para nie dziwi.

– W austriackiej edycji duet facetów zajął 4. miejsce. Wywołało to tam ekscytację i wielkie zainteresowanie. Polsat chce tym pomysłem przełamać u nas tabu i pokazać, że bycie gejem to nic złego – opowiada osoba z produkcji.

Jacek Poniedziałek, który jest potencjalnym uczestnikiem kolejnej edycji show, nie ukrywa swojej orientacji. Problemem dla Polsatu może być jednak fakt, iż aktor nie ma szczególnego parcia na szkło.

Mimo że do następnej edycji jest jeszcze sporo czasu, zaczęto już z nim rozmowy. Wiadomo, że namawianie go do takiego show może trwać długo, bo Jacek stroni od komercyjnych projektów. Jeśli odmówi to będą szukać innego otwartego geja – słyszymy od produkcji.

...

Zobacz również