Cezary z Sanatorium Miłości przed śmiercią napisał list! Łzy cisną się do oczu

Cezary z Sanatorium Miłości przed śmiercią napisał list! Łzy cisną się do oczu Źródło: youtube.com

TVP pogrążyło się w wielkim żalu. Jeden z uczestników zyskującego popularność programu "Sanatorium Miłości" odszedł. Cezary Mocek, który pod koniec życia zakochał się w Pani Wiesławie Kwiatek, tuż przed śmiercią postanowił wyznać jej miłość w wiadomości, której treść poruszy nawet najtwardsze serce.

TVP jest w żałobie. Po tym, jak jedna z gwiazd produkcji "Sanatorium Miłości" - Pan Cezary Mocek odszedł w wieku 66 lat, stacja codziennie otrzymuje listy z kondolencjami ze strony fanów, którzy przywiązali się do ekscentrycznego uczestnika show. Najbardziej zasmuconą osobą jest jednak Wiesława Kwiatek, w której mężczyzna zakochał się pod koniec życia. Jak się okazuje, uczestnik programu postanowił pozostawić swojej ukochanej tuż przed śmiercią wiadomość, która poruszy serce każdego miłośnika show Telewizji Publicznej.

TVP. Gwiazdor stacji zostawia list ukochanej

Pomimo tego, że"Sanatorium Miłości" dopiero zyskuje na popularności, to Pan Cezary Mocek został pokochany przez widzów telewizji publicznej. Wielkim uczuciem otoczyła go także pani Wiesława Kwiatek, w której mężczyzna zakochał się w trakcie trwania programu. Jak się okazuje, para uczestników programu po nakręceniu go postanowiła kontynuować znajomość, która powoli zaczęła przeradzać się w związek.

Tuż przed swoją śmiercią, mężczyzna postanowił wysłać swojej ukochanej wiadomość, która złamie serce każdemu miłośnikowi produkcji. Jak się okazuje, Pan Cezary postanowił zadedykować swojej ukochanej wiersz Adama Asnyka, który w interpretacji Czesława Niemena był swego czasu wielkim hitem. Tak wielkie wyznanie miłości musiało złamać serce pani Wiesławie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wzruszające wyznanie miłości tuż przed śmiercią

Wierszem, którym mężczyzna postanowił podzielić się ze swoją ukochaną był sonet "Jednego Serca", który opisywał miłość mężczyzny do swojej ukochanej.

- Jednego serca! tak mało, tak mało; Jednego serca trzeba mi na ziemi! Coby przy moim miłością zadrżało; A byłbym cichym pomiędzy cichymi… Jednych ust trzeba! Skąd bym wieczność całą; Pił napój szczęścia ustami moimi; I oczu dwoje, gdzie bym patrzał śmiało; Widząc się świętym pomiędzy świętymi.; Jednego serca i rąk białych dwoje! Coby mi oczy zasłoniły moje; Bym zasnął słodko, marząc o aniele; Który mnie niesie w objęciach do nieba… Jednego serca! tak mało mi trzeba; A jednak widzę, że żądam za wiele! – Czy jest to tak bardzo za wiele? - napisał w ostatniej wiadomości do swojej ukochanej uwielbiany przez telewidzów uczestnik programu.

Pomimo tego, że Pani Wiesława postanowiła nie odnieść się publicznie do wiadomości, to tak wzruszające wyznanie miłości poruszyło fanów produkcji, którzy są zasmuceni faktem, że miłosnym planom pary przeszkodziła choroba i śmierć uwielbianego gwiazdora stacji.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Co się dzieje z Elżbietą Dmoch? Gwiazda przeżyła dramatyczne chwile!
  2. Stan Borys ma o 30 lat młodszą partnerkę! To była miłość od pierwszego wejrzenia
  3. Doda zamierza odejść z show-biznesu. Jej ostatnie słowa zaniepokoiły fanów
  4. Kuzynka premiera Morawieckiego dostała państwową posadę. Kariera jak z bajki
  5. Dramat Krzysztofa Jackowskiego. Rodzina jasnowidza jest nękana

źródło: SuperExpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News