Senator PiS nago biega po plaży. Partia pali się ze wstydu

Senator PiS nago biega po plaży. Partia pali się ze wstydu Źródło: fot. wikimedia.org

Senator Prawa i Sprawiedliwości uwielbia aktywność fizyczną. Wraz z nastaniem wiosny i ciepłych dni, polityk bardzo chętnie uprawia sport na świeżym powietrzu. Jeśli trening na zewnątrz to krótkie i zwiewne ubranie, a Jan Maria Jackowski potraktował to zalecenie bardzo poważnie.

Niczym Adonis nad brzegiem polskiego morza biegał Jan Maria Jackowski. Będący w doskonałej formie fizycznej 60-letni senator ma się czym pochwalić. Na treningu spędza niemalże każdą wolną chwilę, doskonaląc swoją kondycję i hartując ciało. Ciało to polityk lubi prezentować i nie ma, co się dziwić. Czasem jednak potrafi przesadzić, czego dowód dał w sobotę. Żaden członek parlamentu Rzeczpospolitej nie może czuć się bezpiecznie, jeśli chodzi o prywatność w miejscach publicznych. Niemalże wszędzie, gdzie się udadzą, kroczą za nimi zastępy paparazzi, polujący na jak najlepsze ujęcia. - Biegam codziennie, w czasie urlopu dłuższe dystanse, często jeżdżę też na rowerze i pływam - mówił senator.

Jan Maria Jackowski nago na plaży!

Dwa dni temu senator PiS nie próżnował także. Po piaskach plaży nad Morzem Bałtyckim polityk przebiegł aż 12 kilometrów. Rozgrzane ciało i zmęczone mięśnie ochłodzić postanowił kąpiąc się w nadal zimnej wodzie. - Jestem morsem, dlatego kąpię się cały rok - powiedział se.pl Jackowski. Senator do tego stopnia utożsamia się z naturą i jej siłami, że do wody wskoczył całkiem nagi. Jakiż szeroki musiał być uśmiech zakamuflowanego fotografa, obserwującego Jana Marię Jackowskiego z odległości. Nie wiadomo czy świadom towarzystwa, czy nie członek izby wyższej Sejmu zdjął swoje kąpielówki i zanurzył się w spokojnym morzu bez fal. Postawa polityka, choć całkowicie normalna i akceptowana przez osoby niepubliczne, jest raczej powodem do wstydu dla władz PiS i jej najważniejszych osobistości. Jak na razie nikt z kierownictwa na Nowogrodzkiej w Warszawie nie zabrał głodu w tej sprawie.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kayah wyjątkowo szczerze o seksie. „Albo świetny partner albo ręka”
  2. Donald Tusk złożył przełomową deklarację. Kaczyński roztrzęsiony jak nigdy
  3. Wpadka z Pragą to przy tym nic. Nie uwierzycie kim są „Warszawiacy” w spocie Jakiego
źródło: se.pl Następny artykuł