W parlamencie rozpętało się piekło! "Uderzenie W PYSK od Kaczyńskiego"

W parlamencie rozpętało się piekło! "Uderzenie W PYSK od Kaczyńskiego"

W parlamencie trwa niezwykle ostra debata. Politycy wrażych partii starli się ze sobą niezwykle ostro. Padały mocne słowa i oskarżenia. Jarosław Kaczyński, chociaż od ponad miesiąca przebywa w szpitalu, także stał się obiektem walki.

Senat w środę zajął się ustawą o obniżeniu pensji parlamentarzystów. Podczas debaty padły ostre oskarżenia przeciwko politykom PiS, w tym także Jarosławowi Kaczyńskiemu. Szczególnie mocno w debatę zaangażował się senator PO Jan Rulewski.

Senat: piekło na mównicy

Senator Jan Rulewski podkreślał z mównicy, że cała ustawa służy tylko kreacji skromnego wizerunku partii rządzącej, nie ma zaś nic wspólnego z rzeczywistością. Padły ostre słowa przeciwko prezesowi PiS, który formalnie wszakże zasiada w niższej izbie parlamentu, a od ponad miesiąca przebywa w szpitalu.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Smutne informacje. Gwiazda „M jak miłość” już do nas nie wróci

- Jestem już w tej przestrzeni polityczno-życiowej, kiedy mogę powiedzieć panu Kaczyńskiemu: idziemy na zawody, kto mniej weźmie od Polski - podkreślił senator Jan Rulewski. Zdaniem polityka działanie partii rządzącej wymuszane przez jej prezesa jest "uderzeniem w pysk" dla opozycji. Rulewski porównał rządy PiS do władzy komunistycznej. - My dostawaliśmy w pysk od władzy komunistycznej, przyjmiemy uderzenie w pysk od Kaczyńskiego, i jeszcze dołożymy od nas, tak jak dokładaliśmy. Niech nie robi konkursu na skromność i oszczędność - podkreślił z senackiej mównicy.

Senat: mocne oskarżenia przeciwko Kaczyńskiemu

Senator Platformy Obywatelskiej na tym nie poprzestał. Zwrócił uwagę na to, że Jarosław Kaczyński sam jest beneficjentem pieniędzy publicznych. Jak podkreślił członek izby wyższej parlamentu, Kaczyński "sam wiele kosztuje państwo polskie w zakresie jego funkcjonowania i nie wyrzuca mu tego". - Niech nie robi próżnej dyskusji w społeczeństwie, że oto tu siedzi warstwa próżniaków trzeciej kategorii, która się niczym nie zajmuje, tylko robieniem pieniędzy na polityce - podkreślał Rulewski. Senat stał się miejscem niezwykle ostrego ataku wymierzonego właśnie w Kaczyńskiego. Trudno powiedzieć, czy moralnie jest on uzasadniony, bowiem lider obozu rządzącego nie bardzo ma możliwość bronić się przed atakiem po pierwsze dlatego, że nie należy do izby wyższej. Inna rzecz, że do Senatu i tak nie przyjdzie, bo obecnie jest w szpitalu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Poseł wpadł w szał w Sejmie! Krzyczał jak opętany (WIDEO)
  2. Parlament chce ARESZTOWAĆ Marka Zuckerberga
  3. Nagrody dla rządu to przy tym nic. PiS ROZTRWONIŁ majątek
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News