Sen, ślinotok
unsplash/Vladislav Muslakov/
Weronika Wasiak - 15 Stycznia 2020

Ślinisz się podczas snu? Bardzo ważny znak, nie można go ignorować

Sen powoduje u Ciebie nadmierny ślinotok? To bardzo ważny znak, którego nie powinieneś ignorować. Koniecznie przeczytaj i dowiedz się dokładnie, co to oznacza.

Sen to naturalny stan, w którym organizm człowieka ma szansę na odpoczynek i regenerację. Warto przy tym wspomnieć, że jakość i długość snu wpływa również na odporność organizmu i przede wszystkim koncentrację. Zapewne wielu zna to dręczące uczucie, gdy mimo wyraźnego zmęczenia zaśnięcie wydaje się wręcz niemożliwe. Po kilkudziesięciu minutach, a nawet kilku godzinach znoju w końcu się to udaje, a rano po przebudzeniu zdarza się, że poduszka jest mokra od śliny. Co to oznacza? Twój organizm takim sposobem wysyła ci znak, którego nie powinieneś ignorować.

"Chłopaki do wzięcia"Po nagłej śmierci bohatera Chłopaków do wzięcia wybuchł skandal. Widzowie oskarżyli twórców showCzytaj dalej

Sen wywołuje u Ciebie ślinotok? To ważny znak, którego nie powinieneś ignorować

Nie ma na świecie osoby, która w życiu cieszyłaby się tylko dobrym lub zmagała z gorszym snem. W czasie, gdy jednego dnia cieszymy się błogim odpoczynkiem, w następnej możemy mieć poważne problemy z zaśnięciem, a nawet nie spać całą noc. Wpływ ma na to wiele czynników, zarówno te, z którymi spotykaliśmy się w ciągu całej doby, jak i te, których doświadczyliśmy tuż przed samym położeniem się do łóżka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

tvnByła gwiazdą polskiego Mam Talent, potem filmów dla dorosłych. Dzisiaj nie przypomina siebieCzytaj dalej

Do niespokojnego snu może przyczyniać się chociażby korzystanie z telefonu komórkowego tuż przed próbą zaśnięcia, co jest często powtarzanym błędem. A co w przypadku, gdy udało nam się zasnąć, a nad ranem zauważamy poduszkę mokrą od śliny? Jeżeli przytrafiło ci się coś podobnego na pewno nie powinieneś się martwić, bowiem spotyka to miliony osób na całym świecie.

Dzisiaj grzeje:

1. Najlepsze powitanie na lotnisku na świecie. Wnuczkowie wymyślili dla babci coś niesamowitego [FILM]

2. Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show

Co więcej, jest to swego rodzaju znak, który wysyła ci organizm, a oznacza on, że tej nocy twój sen przeszedł przez wszystkie fazy prawidłowego snu, aż po najgłębszą fazę REM, co jest możliwe tylko, gdy sen jest wystarczająco długi i trwa nieprzerwanie, bez zakłóceń. Jednym słowem, gdy budzisz się z wyraźnym ślinotokiem to znak, że tej nocy twój organizm w pełni się zregenerował.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne! Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
  3. Niepokojące doniesienia ws. Mandaryny. Była żona Wiśniewskiego nie dała rady?
  4. W końcu podjęto decyzję ws. grobu Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina nie będzie zadowolona
  5. Sylwia Bomba pokazała się w stylizacji, która nie pasuje do młodej mamy. Uwagę przykuwa jeden szczegół

PolsatByli ikonami polskiej telewizji. Ich śmierć była tragiczna, okoliczności przytłaczająco smutneCzytaj dalej

Źródło: webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News