Cierpiała na bezsenność, postanowiła umieścić kamery w sypialni. Nagranie ścięło ją z nóg, wszystko stało się jasne

Cierpiała na bezsenność, postanowiła umieścić kamery w sypialni. Nagranie ścięło ją z nóg, wszystko stało się jasne Źródło: youtube.com/ DailyPicksandFlicks

Sen tej kobiety był nieustannie zakłócany. Potrafiła nie spać całe godziny, by uniknąć dziwnych hałasów w ciągu nocy. Pewnego dnia odkryła, co stoi za źródłem jej pogorszonego samopoczucia.

Sen kobiety nie należał do tych najlepszych. Kiedy zamontowała kamerę w sypialni, nagrało się na nią coś niesamowitego. Do tej pory nie potrafi tego wyjaśnić. Internauci również byli zaskoczeni.

Sen nie był dla niej. Od dłuższego czasu wybudzała się w środku nocy i nie spała do rana

Kobieta od pewnego czasu cierpiała na zaburzenia snu. Zaczęło ją to strasznie męczyć, bowiem większość nocy nie przesypiała prawidłowo, a w dzień miała nawet stany lękowe. Nie umiała tego wyjaśnić - w jej życiu prywatnym nie narastały żadne poważne problemy, które miałyby utrudniać jej zasypianie. Tabletki nasenne również nie dawały pożądanego efektu i kobieta każdej nocy przeżywała horror.

Pewnego dnia postanowiła zamontować w sypialni kamerę na podczerwień, która mogłaby nakierować ją na źródło problemu. Pomyślała, że może niepokoją ją duchy, ale szybko pozbyła się tej myśli. Przecież takie rzeczy nie istnieją.

- Trwało to prawie rok, ale w końcu złapałam coś na wideo – pewnie dlatego nie mogę spać w nocy - napisała pod nagraniem, które umieściła w sieci. Do dnia dzisiejszego obejrzało i poddało je analizie prawie 5 milionów osób.

Prawdopodobnie mieszkaniem kobiety rządzą siły nadprzyrodzone

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na nagraniu widać kobietę, której w końcu udało się zapaść w sen. Kamera jest skierowana na nią, jej łóżko, drzwi do pokoju oraz regały. W pewnym momencie widać, jak drzwi zaczynają lekko się uchylać. To niesamowite - w ciągu kilku sekund otwierają się na oścież. W tym samym czasie kobieta przebudza się, widać, że jest zszokowana i próbuje zapalić światło. Nadal przestraszona rozgląda się po pokoju i próbuje namierzyć coś, co przerwało jej sen. Ostatecznie to, co się stało, zobaczy dopiero po przejrzeniu nagrania z kamery.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn gwałcił matkę. 27-latek zgotował kobiecie piekło, nie czuje się winny
2. Media obiegły najgorsze wiadomości. Zmarł kultowy dziennikarz, każdy znał jego programy

Po zamknięciu drzwi i zgaszeniu światła nic jej już nie niepokoiło. Po publikacji nagrania w internecie jest przekonana, że w jej mieszkaniu znajdują się jakieś nieczyste siły. Ci, którzy obejrzeli wideo, nie do końca są pewni, czy wierzyć kobiecie. Niektórzy dopatrzyli się manipulacji, inni zaczęli opisywać własne przygody z duchami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. "Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"
  2. Akcyza obejmie kolejny produkt. Resort rozwścieczył tysiące Polaków
  3. Syn Janowskiego przekazał dramatyczne informacje. Do szpitala trafiła była żona muzyka
  4. Tragedia w polskim szpitalu podczas porodu. Nie żyje mama czwórki dzieci
  5. Twoje ucho wygląda tak jak na zdjęciu? Możesz być w ogromnym niebezpieczeństwie, natychmiast idź do lekarza

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News