Selena Gomez ma ostatnio bardzo ciężki okres. Kilka ostatnich lata to ciągłe rozstania, ból i rozpacz. Przeszła przez stany depresyjne i szpital psychiatryczny. Teraz dowiedziała się o kolejnej rzeczy, która przewróci jej świat do góry nogami. Gwiazda naprawdę cierpi.

Selena Gomez nie może spokojnie przygotować się na nadchodzące święta. W jej życiu ciągle dochodzi do jakiś stresujących sytuacji. Jej ostatni pobyt w szpitalu psychiatrycznym być może ukoił jej skołatane nerwy, ale na pewno nie był przyjemnym doświadczeniem w jej życiu. Teraz dotarła do niej kolejna zła wiadomość. Ta przewróci cały jej świat do góry nogami.

Od 2017 roku życie Seleny nie jest łatwe. Piosenkarka była bardzo chora i w tymże roku musiała przejść poważną operację przeszczepu nerki. Na szczęście ta się udała i Gomez mogła szybko wrócić do domu. Niestety jej życie uczuciowe nie wygląda najlepiej.

Gwiazda w rozsypce

Swego czasu była z inną gwiazdą muzyki popularnej Justinem Bieberem. Para często rozstawała się, ale później się godzili i medialnie ogłaszali, że do siebie wracają. W końcu rozstali się i to ostatecznie. Selena bardzo źle to przeżyła, przypłaciła to płaczem, nerwicami i krzykami. A kolejne informacje nie były dla niej pozytywne.

Chociaż przez jakiś czas związała się z wokalistą The Weeknd to i z nim się rozstała. Obaj jej partnerzy szybko znaleźli pocieszenie u innych kobiet. Drugi partner związał się z Bellą Hadid, z którą był już wcześniej i niedawno ogłosili, że może dojść do ślubu, a Bieber niedawno poślubił Hailey Baldwin. To był ogromny cios dla Seleny.

Selena Gomez w szpitalu psychiatrycznym

Piosenkarka te zdarzenia przepłaciła zdrowiem. Najpierw znalazła się w szpitalu, ponieważ miała strasznie zaniżony poziom białych krwinek, później trafiła na oddział psychiatryczny ze względu na wiadomość o ślubie Biebera. Tam według mediów miała być poddawana terapii, ponieważ Selena wpadała w histerie i miała stany lękowe. W szale miała sobie wyrwać kroplówkę z ramienia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Czterej pancerni i pies": Gdzie zniknęła Pola Raksa? Nieznany los gwiazdy

Ze szpitala wyszła po miesiącu, pod warunkiem, że drastycznie ograniczy przeglądanie mediów społecznościowych, aby jak najmniej wiedzieć, co dzieje się w życiu jej byłych partnerów. Najnowsze wieści nie są jednak zbyt dobre dla niej. Bieber zamieścił zdjęcie ze swoją żoną i podpisał „Moja mała fasolka”. Co to oznacza?

W taki sposób na Zachodzie często się opisuje… dziecko w brzuchu. Media i fani od razu zaczęły podejrzewać, że Baldwin jest w ciąży. Na razie para nie potwierdziła tego faktu oficjalnie, ale wiele może na to wskazywać. Nie wiadomo, jak dokładnie zareaguje na tę wiadomość Selena Gomez, ale bardzo możliwe, że będzie nią zdruzgotana. Miejmy nadzieje, że tym razem nic się jej nie stanie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kożuchowska boleśnie upokorzona. Jest pośmiewiskiem w całym kraju
  2. Największa tajemnica Martyny Wojciechowskiej ujawniona! Tego nie spodziewał się nikt
  3. Jackowski ostrzega Polaków! Niedługo będziemy świadkami najgorszych dni od setek lat
  4. Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil pasuje do ciebie?
  5. Jak często karmić psa? Złe karmienie może go skrzywdzić

Zbigniew Wodecki tym się nie chwalił! Takiego go nie znaliśmy

ŹRÓDŁOparty.pl

Student dziennikarstwa, pasjonat historii, wielki miłośnik pizzy hawajskiej.