Selena Gomez rozpaczliwie błagała o pomoc, ale jej nie otrzymała. Dramat

Selena Gomez rozpaczliwie błagała o pomoc, ale jej nie otrzymała. Dramat Źródło: Fot. YouTube

Selena Gomez zdobyła popularność jeszcze jako mała dziewczynka. Z upływem lat stawała się jednak coraz bardziej znana nie tylko wśród najmłodszych, ale także dorosłych odbiorców, którzy chętnie sięgali po tworzoną przez nią muzykę. Kiedy więc okazało się, że artystka trafiła do szpitala przez załamanie nerwowe, światowa opinia publiczna była wstrząśnięta.

Selena Gomez zaczynała w show-biznesie, występując w serialach tworzonych przez Disney. Później zdecydowała się także na rozwinięcie kariery wokalistki, która układała się w naprawdę doskonały sposób. Aktorce udało się także znaleźć miłość, którą okazał się Justin Bieber. Ich szczęście nie trwało jednak bardzo długo. Para rozstała się, a Gomez związała się z piosenkarzem, znanym jako The Weeknd. Chociaż ostatecznie wróciła na krótki czas do Biebera, ich relacja ponownie się rozpadła. Abel Tesfaye znów wszedł za to w związek z modelką, Bellą Hadid, z którą spotykał się już wcześniej. Bieber zdecydował się za to na ślub z wieloletnią przyjaciółką, Hailey Baldwin.

Dlaczego Selena Gomez przechodzi załamanie nerwowe?

Selena Gomez miała bardzo boleśnie przyjąć decyzję byłego chłopaka. W ostatnim czasie zmagała się także z poważnymi problemami zdrowotnymi, przez które musiała przejść przeszczep nerki. Dawczynią okazała się jej przyjaciółka, chociaż The Weeknd także sugerował w jednej ze swych piosenek, że proponował Gomez pomoc w tej kwestii. Chociaż wydawało się, że wokalistka będzie powoli wracała do dobrej formy, niespodziewanie trafiła do szpitala psychiatrycznego. Gwiazda przechodzi bowiem ciężkie załamanie nerwowe. Jak sugerują fani, piosenkarka i aktorka wykazywała już, że potrzebuje pomocy, czy nawet o nią prosiła, jednak nikt w odpowiednim momencie nie wyciągnął do niej dłoni.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Selenie Gomez dało się pomóc zanim trafiła do szpitala?

- Biorę przerwę od mediów społecznościowych. Tak bardzo, jak jestem wdzięczna za to, że social media dają nam głos, tak samo dziękuje za to, że mogę się cofnąć i żyć moim obecnym życiem. (...) Pamiętajcie: negatywne komentarze mogą ranić - napisała bowiem Selena Gomez około dwóch tygodni temu na Instagramie, ogłaszając, że na jakiś czas musi odciąć się od życia publicznego. Jak twierdzą obserwatorzy, gwiazda wskazała tym samym, że naprawdę cierpi. Nikt jednak nie zareagował na jej zawoalowane nieco apele o pomoc na czas.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Aktorka najpopularniejszego serialu Polsatu ze zmasakrowaną twarzą! Fani przerażeni
  2. Małgorzata Rozenek dzieci: Jej dwóch synów wyrasta na prawdziwych przystojniaków
  3. Gwiazda TVN prosi fanów o pomoc. Jej dziecko cierpi na poważną przypadłość
  4. Kinga Rusin spali się ze wstydu?! Półnagie zdjęcia jej córki krążą po sieci
  5. Brawa! Polscy celebryci toczą zaciętą i kontrowersyjną walkę o prawa zwierząt
Następny artykuł