Uratowała życie Selenie Gomez, ale piosenkarka wbiła jej nóż w plecy. Przesadziła w najgorszy sposób

Uratowała życie Selenie Gomez, ale piosenkarka wbiła jej nóż w plecy. Przesadziła w najgorszy sposób Źródło: Screen YouTube / Selena Gomez

Selena Gomez dwa lata temu przechodziła bardzo trudny czas - była chora i potrzebowała pilnej pomocy. Życie uratowała jej przyjaciółka. Teraz jednak z tej pięknej relacji nic już nie zostało. Gwiazda zerwała kontakt z tak bliską sobie osobą.

Selena Gomez wiele jej zawdzięcza. Długo były bliskimi przyjaciółkami, łączyła je niemal siostrzana więź. To dlatego Francia Raisa nie miała wątpliwości, co robić, gdy Selena potrzebowała pomocy. Bez wahania zdecydowała się oddać jej swoją nerkę. Minęło trochę czasu i po tej pięknej przyjaźni nie ma śladu.

Selena Gomez zrywa kontakt. Powód? Imprezy

Selena Gomez, która zaczynała aktorską karierę jako gwiazda produkcji Disneya, kilka lata temu usłyszała tragiczną diagnozę. Toczeń wywołał u niej poważne powikłania. Nagle okazało się, że stan celebrytki jest ciężki - dosłownie walczyła o życie. Niezbędny okazał się przeszczep nerki. Na ratunek przyjaciółce przyszła właśnie Francia Raisa. Operacja przebiegła prawidłowo, Selena została uratowana. I teraz nie odzywa się do swojej wybawicielki.

Okazuje się, że swoją "drugą szansę" Selena Gomez postanowiła wykorzystać jak najbardziej się da. W korzystaniu z życia nie ma nic złego, ale gdy jest się tak bogatym i sławnym jak młoda gwiazda, bardzo łatwo można przesadzić. Spekuluje się, że właśnie tryb życia celebrytki był zarzewiem sporu między przyjaciółkami, który doprowadził do rozpadu pięknej relacji.

Od miłości do obojętności. Piękna przyjaźń się skończyła

Fani byli zachwyceni tą uroczą historią o przyjaźni gotowej na wielkie poświęcenia. Dwa lata temu, po operacji, Selena z wdzięcznością wypowiadała się o Francii, a ta życzyła jej rychłego powrotu do zdrowia. Wkrótce czułe słówka zamieniły się w spory. Plotkarska prasa zza Oceanu donosiła, że relacja została zerwana po kłótni o tryb życia Seleny Gomez.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Młoda gwiazda miała lekceważyć zalecenia lekarzy. Potrzeba korzystania z horacjańskiej zasady carpe diem - "chwytaj dzień" - okazała się zbyt silna. Selena, choć deklarowała m.in. że odstawi alkohol i będzie dbała o zdrowie, zdecydowała się na suto zakrapiane imprezy. Francia miała być oburzona, gdy zobaczyła zdjęcia, na których Selena pije wino na ślubie kuzynki. To była kropla, która przelała czarę goryczy dawczyni nerki. Zadzwoniła do Seleny, rozmowa szybko przerodziła się w sprzeczkę, a Gomez rzuciła słuchawką. To miała być ich ostatnia rozmowa.

  1.  Lech Wałęsa ma powody do radości! Jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy! Gratulacje spływają do niego z całej Polski
  2. Nie żyje znany polski sportowiec. Zginął okrutną śmiercią. Osierocił czterech synów
  3. Wygrał "Must be the Music", teraz wygra amerykański "Mam Talent"? Młody Polak rzucił wszystkich na kolana
  4. Były ksiądz. Jacek M. z zarzutami. Miał nawoływać do nienawiści
  5. Będzie naprawdę się działo. Vega ujawnił co zrobi jak PiS wygra wybory
  6. Hanna Dunowska przed śmiercią ujawniła przygnębiające kulisy małżeństwa. Nowotwór zmienił jej podejście do życia

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu