Sekstaśmy z Sowy: Ujawniono o kogo chodzi, będzie afera dekady

Sekstaśmy z Sowy: Ujawniono o kogo chodzi, będzie afera dekady Źródło:

Sekstaśmy z Sowy stały się kamieniem milowym, jeżeli chodzi o aferę podsłuchową. Do tej pory były to jedynie spekulacje, ale teraz wiemy na pewno, że takie taśmy powstały.

Sekstaśmy z Sowy stały się jednym z najgłośniejszych tematów w polskich mediach. Ciężko się temu dziwić, ponieważ kiedy wybuchła afera taśmowa, ujawnione taśmy wstrząsnęły Polakami, na niewyobrażalną wręcz skalę. Taśmy oczywiście zawierają tylko i wyłącznie dźwięk, jednak to, co się na nich znajduje, nie podlega żadnym dyskusjom. Nawet w samych aktach sprawy znajduje się o nich wzmianka jako sekstaśmy. Dodatkowo w tym wszystkim brali udział czołowi członkowie PO.

Sekstaśmy z Sowy: wstrząsające historie

Zarejestrowane materiały to nie był jednorazowy przypadek. Kelnerowi z restauracji udało się uchwycić 3 tego typu sytuacje, jednak mogło być ich znacznie więcej. Pierwsza z historii powiązana jest z wpływową Polką oraz lobbystą powiązanym z PO. Według zeznań kobiety mieli ze sobą romans, a ich relacja była bardzo zażyła i okazywali sobie bliskość fizyczną. - To były relacje prywatne i zażyłe, jest to możliwe, abyśmy w trakcie naszych spotkań okazywali sobie bliskość fizyczną - zeznała kobieta. - Mogło być tak, że się całowaliśmy - dodaje jej partner. Bohaterami drugiej historii jest biznesmen powiązany z rynkiem nieruchomości oraz urzędnik. Mężczyźni spotkali się w restauracji z dwiema kobietami, które zeznały, że są koleżankami biznesmena i absolutnie nie zajmują się prostytucją. Zeznania jednej z nich zszokowały opinię publiczną, ponieważ kobieta zeznała, że mało co pamięta z tego wieczoru, ale w jej pamięci pozostał fragment, w którym uprawia seks oralny. - Ja niewiele z tego wieczoru pamiętam. Mam w pamięci taki przebłysk, że w czasie tego spotkania uprawiałam seks oralny. Jednak nie jestem tego pewna. Nie pamiętam jednak, z kim to robiłam - zeznała kobieta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Trzecia historia dotyczy wiceministra gospodarczego w rządzie PO, który spotkać się miał z jedną ze znajomych kobiet od biznesmena z rynku nieruchomości. Kobieta jednak zeznała, że nie pamięta czy uprawiała seks z wiceministrem. Oczywiście zaprzeczyła, jakoby miała być prostytutką albo panią do towarzystwa. Według wielu internautów, zeznania osób związanych z tą aferą, są bardzo naciąganymi wymówkami i tłumaczeniami. Wskazują na fakt, że gdyby faktycznie do niczego strasznego nie doszło, to te materiały nie znalazłyby się w aktach sprawy. Nie da się ukryć, że jest to jedna z największych afer w historii Polski, a przecież cały czas dowiadujemy się o kolejnych szczegółach.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Chciał go oddać do schroniska jak rzecz. Powstrzymała go rozrywająca serce sytuacja
  2. Meghan Markle jest W CIĄŻY! Dziecko przyjdzie na świat WIOSNĄ!
  3. TVP upada. Rząd nic sobie z tego nie robi
  4. Patryk Jaki węszy spisek! Poszły na to grube miliony złotych
  5. Agatę Dudę czeka ciężki czas. Prezydent nie może jej pomóc
źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News