Seksowna polska sędzia robi furorę na świecie. Mężczyźni oszaleli na jej punkcie

Seksowna polska sędzia robi furorę na świecie. Mężczyźni oszaleli na jej punkcie

Jeszcze do niedawna była gwiazdą w Małopolsce. Później zainteresowały się nią media społecznościowe, a następnie tradycyjne. Teraz zachwyca się nią cały świat. Polska sędzia zdobywa serca już na każdej szerokości geograficznej.

Karolina Bojar nie może narzekać na brak uwagi. Piękna sędzia piłkarska stała się już gwiazdą mediów. Jest zapraszana do programów sportowych, gdzie mówi o piłce nożnej. Często poruszany jest temat jej zamiłowania do piłki nożnej. Utarło się bowiem, że to mężczyźni są zwykle sędziami. Ostatnio zwróciła na siebie uwagę międzynarodowej publiki. Jej zdjęcie na Instagramie są oglądane i komentowane przez internautów z całego świata. Słowa, które pojawiają się pod jej zdjęciami, są pełne zachwytu i podziwu dla urody pięknej Polki.

Piękna i inteligentna

Na co dzień Bojar nie tylko zajmuje się sędziowaniem, ale jest także studentką wydziału prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jak sama informuje na swoim koncie na Instagramie, przewodniczy Koła Prawa Sportowego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Z kolei jej zainteresowania to prawo niemieckie, sportowe i własności intelektualnej. źródło: instagram.com/bojarmeow źródło: instagram.com/bojarmeow źródło: instagram.com/bojarmeow źródło: instagram.com/bojarmeow źródło: instagram.com/bojarmeow źródło: instagram.com/bojarmeow źródło: instagram.com/bojarmeow źródło: instagram.com/bojarmeow źródło: wprost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News