Chyba każdy mężczyzna chciałby, by zaopiekowała się nim lekarka o takich „kompetencjach”. Pochodząca z Serbii Marija Jelkic jest lekarzem pierwszego kontaktu w szpitalu w Belegradzie. Bałkańska piękność stała się gwiazdą Instagrama, gdzie publikuje bardzo odważne, ociekające seksem zdjęcia.

Marija Jelkic medycynę ukończyła ze specjalizacją ogólną. Poza zagadnieniami z anatomii czy interny, serbska seksbomba interesuje się także fitnessem, co zresztą doskonale widać po jej sylwetce.

Uroda i inteligencja

Serbka do wszystkiego doszła ciężką pracą. Podczas studiów dorabiała jako barmanka, by zdołać się utrzymać. Wiele wysiłku kosztowało ją również wyrzeźbienie ciała. Poza niesamowitą sylwetką, rezultatem jej codziennych treningów na siłowni są również złote medale, które Marija gromadzi na zawodach kulturystycznych. Lekarka bierze udział w prestiżowych konkursach organizowanych przez Międzynarodową Federację Kulturystyki i Fitnessu.

Okrzyknięta najseksowniejszą lekarką Serbii Jelkic uwielbia aktywnie spędzać czas, najchętniej na świeżym powietrzu. Kobieta kocha morze, co doskonale widać na jej Instagramie. Z jej wizyt na plaży z pewnością zadowolona jest męska część plażowiczów. Wyrzeźbione ciało Mariji robi ogromne wrażenie, a wielu mężczyzn bez wahania poddałoby się „intensywnej terapii” z jej udziałem!

Fot. instagram.com
Fot. instagram.com
Fot. instagram.com
Fot. instagram.com
Fot. instagram.com
Fot. instagram.com
Fot. instagram.com

Źródło: fakt24.pl

Każdy facet chciałby od niej dostać zastrzyk! Oto najseksowniejsza pielęgniarka świata

Kandydatki Miss Polonia 2017 w bikini - która podbije serca Polaków?

...

Zobacz również