Seksbomba będzie rządziła Gibraltarem (ZDJĘCIA)

Seksbomba będzie rządziła Gibraltarem (ZDJĘCIA) Źródło: źródło: thesun.co.uk

Hiszpanie mają nie lada orzech do zgryzienia. Jeżeli chcą zająć Gibraltar, który od ponad 300 lat pozostaje pod rządami Brytyjczyków, muszą nie tylko oprzeć się sile Zjednoczonego Królestwa, ale także urokowi nowej burmistrz.

Urząd ten objęła bowiem uwielbiana przez Gibraltarczyków Kaiane Lopez, która dała poznać się światu w 2009 roku. Wtedy to podczas gali w Johannesburgu została wybrana Miss Świata. 30-letnia dziś Kaiane to pierwsza w historii mieszkanka Gibraltaru wybrana na Królową Piękności.

Lopez nie została jednak burmistrz z powodu swojej zjawiskowej urody. Przez ostatnich kilka lat pracowała jako zastępczyni burmistrza. Dała się wtedy poznać nie tylko jako przepiękna kobieta, ale także jako aktywna działaczka na rzecz obywateli, sumienna i oddana przedstawicielka społeczeństwa. Jeżeli Gibraltar pokochał ją po uhonorowaniu tytułem Miss Świata, lata jej pracy zapewniły jej prawdziwe uwielbienie mieszkańców.

Teraz przez kolejny rok, bo tyle trwa właśnie kadencja burmistrza Gibraltaru, Kaiane będzie musiała zmierzyć się z dążeniami Hiszpanii, która chce wziąć ten teren we władanie. Seksbomba już jednak zapowiedziała, że nigdy nie pozwoli na to Madrytowi. Tuż po wybraniu podkreśliła, że "czuje się Brytyjką i nie widzi powodu do zmian barw narodowych".

 - Ja czuję się Brytyjką. Gibraltar także jest i był brytyjski. Tak zostanie już na zawsze. Dlaczego właściwie mielibyśmy zmieniać flagę? - mówiła Lopez tuż po wybraniu na burmistrza.

źródło: thesun.co.uk źródło: thesun.co.uk źródło: thesun.co.uk źródło: dailymail.co.uk źródło: dailymail.co.uk źródło: dailymail.co.uk
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News