W dzisiejszych czasach seksualność przestaje być powoli tematem tabu, a przemienia się w chętnie eksponowaną część osobowości. Nie dziwi zatem, że rynek zabawek erotycznych prosperuje, a wizerunek aktorów porno z dnia na dzień staje się coraz mniej negatywny. Niektórzy producenci urządzeń do osiągania cielesnej satysfakcji przeszli jednak sami siebie.

Narzędzia o fallicznym kształcie służące do stymulacji pochwy lub odbytu pojawiły się już w starożytności, a dowodów na to dostarczają wykopaliska archeologiczne. Nie brakuje greckich waz z erotycznymi scenami z ich użyciem, czy przepełnionych namiętnością rzymskich mozaik.

Dziś najpopularniejsze są wibratory różnego rodzaju, niekoniecznie przeznaczone do użytku wewnętrznego oraz atrapy penisów, powszechnie zwane dildo. Te nie muszą już nawet przypominać męskiego członka. Wolny rynek dostarcza ich wariacji inspirowanych fantasy, czy będących odwzorowaniami penisów zwierząt, głównie koni, gdyż te kuszą rozmiarem.

Moc wyboru

Producenci zabawek erotycznych spełnią każde życzenie klientów. Wielu z nich oferuje możliwość zamówienia spersonalizowanego wibratora czy dildo. Specjalnie przeszkoleni pracownicy-artyści zgodnie z wolą zainteresowanych wyrzeźbią w glinie dowolny kształt, który potem zamieni w lateksowy, podłużny przedmiot.

Nie możemy narzekać na nudę, gdyż można już umieścić w sobie Baracka Obamę, Donald Trumpa, ulubionego piosenkarza czy aktora. Fani niestandardowego seksu zawsze znajdą swoją nisze i na całe szczęście mają tego możliwość. Brak reakcji wywołuje już nawet pralka, której przeznaczenie zmieniono na erotyczną modłę czy lateksowe AK 47.

Innego rodzaju przyjemności

Wszyscy dobrze wiemy, że zapierające dech w piersiach doznania nie muszą być osiągane poprzez penetrację, czy w ogóle stymulację narządów płciowych. Znajomość tego faktu nie ominęła także czyhających na okazję, by zarobić producentów. Z tego powodu dostępne są także urządzenia do rażenia niskiego napięcia prądem, czy nieprzyklejające się do ciała taśmy do BDSM.

Okrzyknęli ją najpiękniejszą matką świata! Ta dziewczyna rozpala wyobraźnię internautów

Picie spermy, kradzieże żon i seks w wieku 6 lat - oto najbardziej szokujące zwyczaje seksualne na świecie!

...

Zobacz również