Potężny seks-skandal wybuchł w jednej z prywatnych szkół. Ta wiadomość wstrząsnęła rodzicami uczniów, którzy ufali systemowi oświaty i wysyłali swoje pociechy codziennie na lekcje. Kobietę oskarżono o współżycie z trzema uczniami.

25-letnia Erin Elizabeth McAuliffe była nauczycielką matematyki w Rocky Mount w USA. Jej dydaktyczna kariera legła w gruzach, kiedy 4 maja na światło dzienne wyszły szokujące doniesienia. O podejrzeniach wobec matematyczki służbom ścigania donieśli zaniepokojeni współpracownicy. Według ich relacji, kobieta miała się spotykać z uczniami płci męskiej nie tylko podczas lekcji, lecz także po nich, na bardziej prywatnej – seksualnej – stopie. Poinformowani o tym fakcie mundurowi postanowili dokładnie zbadać prawdziwość doniesień innych nauczycieli z Rocky Mount.

ZOBACZ TAKŻE: Seks-skandal! Kwaśniewski znowu na ustach całej Polski, jest ostro

Seks-skandal w szkole

W trakcie śledztwa okazało się, że oskarżenia kolegów po fachu były uzasadnione. Policjantom udało się ustalić, że kobieta regularnie współżyła z trzema uczniami – dwoma 17-latkami i jednym 16-latkiem. Do kontaktów seksualnych pomiędzy matematyczką a uczniami dochodziło poza terenem szkoły. Przedstawiciele szkoły w Rocky Mount, zdruzgotani zachowaniem, jakiego dopuściła się McAuliffe, zadeklarowali pełne wsparcie w drodze do ukarania nieprofesjonalnej i zdegenerowanej nauczycielki.

– Byliśmy gotowi do pełnej współpracy z organami ścigania – oświadczyli w rozmowie z lokalnymi mediami.

Wzburzeni rodzice

Seks-skandal, który wybuchł w szkole, wstrząsnął całą lokalną społecznością i stał się głównym tematem rozmów wszystkich ludzi w okolicy. Wiadomość o nauczycielce, która regularnie współżyła z trzema uczniami, rozeszła się w przerażająco szybkim tempie.
– Byłam zszokowana, gdy o tym usłyszałam. Myślałam, że nauczycielki są mądrzejsze – powiedziała Felicia Russel, matka jednego z uczniów szkoły, w której pracowała zdegenerowana matematyczka.

– To przerażające, że mogła robić coś takiego z uczniem – skomentował Dayvon Steel na łamach stacji WNCN. Mężczyzna jest absolwentem szkoły, w której wybuchła seksafera z nauczycielką w roli głównej.

Była matematyczka wychodzi zza krat

Kobietę aresztowano i postawiono jej zarzut wykorzystywania seksualnego młodocianych uczniów. Jednak po wpłaceniu kaucji w wysokości 20 tysięcy dolarów, Erin Elizabeth McAuliffe opuściła więzienne mury. Była matematyczka oczekuje więc na swój proces na wolności.

ZOBACZ TAKŻE: Gejowski SEKS-SKANDAL w partii rządzącej! 36 polityków oskarżonych

Selfie od tyłu? Oto najseksowniejsze belfie gwiazd [ZOBACZ!]


Najlepsze rozbierane okładki polskich gwiazd [ZOBACZ!]

...

Zobacz również