Seks był tak brutalny, że kobieta skończyła z wnętrznościami na wierzchu. Nie żyje

Seks był tak brutalny, że kobieta skończyła z wnętrznościami na wierzchu. Nie żyje

Seks małżonków w garażu wprowadzający odrobinę pikanterii w związku może być niezłym pomysłem. Co innego, jeśli małżonkowie są w trakcie rozwodu, a miłosne uciechy kończą się... śmiercią. 

Już nie raz zdarzało się, że miłosne igraszki kończyły się dla któregoś z partnerów tragicznie. Jeszcze bardziej przerażające jest to, że najczęściej w takich przypadkach dochodzi do morderstwa.

Zabił ją podczas seksu

Policjanci z Las Vegas zatrzymali 53-letniego Johna Fitzgeralda Gonzaleza, który jest oskarżony o zabójstwo swojej żony - 40-letniej Nicole Nguyen. Z zeznań mężczyzny wynika, że od pewnego czasu między małżonkami się nie układało, dlatego postanowili złożyć pozew o rozwód. ZOBACZ TAKŻE: Morderstwo dziennikarza TVN? Zamordowali go, bo… Mężczyzna twierdzi, że jego żona chciała się z nim pogodzić, ale on i tak postanowił pojechać do niej uzbrojony. Według jego tłumaczeń "bał się zasadzki ze strony kolegów faceta jego żony". Podczas spotkania małżonków doszło do burzliwej rozmowy, po której zaczęli uprawiać seks. Wtedy kobieta miała zorientować się, że jej mąż ma przy sobie broń, co wywołało szarpaninę. To właśnie wtedy kobieta miała zostać przypadkowo postrzelona w brzuch.

Ich dziecko było za ścianą

Śledczy uważają jednak, że słowa mężczyzny są mało wiarygodne. Nie dość, że para złożyła wcześniej wniosek o rozwód, to na dodatek feralnego dnia mężczyzna miał tylko zawieźć syna do szkoły. Ewentualna "zasadzka", którą tłumaczy się oskarżony, zdaje się być słabym wytłumaczeniem posiadania broni w tamtej chwili. 6-letni syn pary był wtedy w domu, ale na szczęście nie widział tragicznego zdarzenia. ZOBACZ TAKŻE: 4-latek skazany za dożywocie! Za poczwórne morderstwo i… Pomimo szybkiego przybycia pomocy lekarskiej, kobiety nie udało się uratować. Jednym z najważniejszych elementów śledztwa będzie ustalenie, czy stosunek płciowy odbywał się za zgodą obu stron. Źródło: mirror.co.uk fot. fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News