Seks-bomba, której wyjątkowo kobiece kształty i krągłości mogliśmy podziwiać w czasopiśmie dla mężczyzn CKM, bardzo cierpi z powodu braku faceta. W szczerym wywiadzie opowiada o tym, że od roku nie uprawiała seksu i chętnie dałaby potrzymać się za kolanko. 

27-letnią Paulę Tumalę mogliśmy podziwiać również w słowiańskich teledyskach niezwykle popularnego producenta muzycznego Donatana. Celebrytka udzieliła bardzo szczerego i intymnego wywiadu dziennikarzom SE.

ZOBACZ TAKŻE: Picie spermy, kradzieże żon i seks w wieku 6 lat – oto najbardziej szokujące zwyczaje seksualne na świecie!

Od roku nie uprawiała seksu

Tumala wyznała, że nie randkuje już od roku. Z tego powodu seks-bombie bardzo doskwiera samotność.

– Wszystkie „kawaliery” pouciekały przede mną albo się chowają. Od roku nie uprawiałam seksu. Mam potrzeby, ale jak to się mówi: człowiek nie jest taki, żeby sam sobie z tym nie poradził – powiedziała dziennikarzom Super Expressu.

Seks-bomba szuka mężczyzny

Paula chciałaby znowu zacząć spotykać się z mężczyznami. Opowiedziała, jaki powinien być odpowiedni dla niej facet. Jej niektóre wymagania wprawiają w prawdziwą konsternację!

 – Mój partner powinien być tak samo szalony jak ja! No, może nie aż tak bardzo, bo trudno będzie znaleźć drugiego takiego wariata, ale bardzo ważne jest dla mnie, żeby miał przede wszystkim poczucie humoru. Uwielbiam uśmiechniętych i wesołych ludzi, bo sama jestem wesołym „ziomkiem”! Mam słabość do wysokich mężczyzn, ale jak dobrze zagada, to i niższemu dam się złapać za kolanko. Bruneci, blondyni i rudzi – nie jestem wybredna! Byleby był dla mnie dobry, kochał i szanował. O wszystkim jednak nie wspominam, bo połowa „kawalierów” odpadnie – wyznała Tumala.

ZOBACZ TAKŻE: Nie uwierzysz, jaki seks najbardziej lubią dojrzałe Polki. Byliśmy w szoku

Źródło: se.pl

Czy to najseksowniejsze polskie bliźniaczki? Robią prawdziwą furorę w świecie fitnessu!


Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich

Zobacz również