12-latka piła i ćpała na umór, rok później dokonała aborcji. Dziś jest niemal bohaterem narodowym

12-latka piła i ćpała na umór, rok później dokonała aborcji. Dziś jest niemal bohaterem narodowym Źródło: Facebook.com/Lowri Hawkins

Seks, alkohol i narkotyki zazwyczaj nie dotyczą dzieci, jednak ta dwunastolatka mogłaby zawstydzić niejednego dorosłego swoim trybem życia. Wódka i kokaina były na porządku dziennym, a nierozsądna aktywność seksualna doprowadziła do tego, że dziewczyna musiała zrobić aborcję. Dziś jednak kobieta może pochwalić się szacunkiem i uznaniem społeczeństwa.

Seks i wyniszczające uzależnienia przez długi czas rządziły życiem dwunastoletniej (sic!) dziewczynki. Tryb życia, który prowadziła, sprawił, że zniszczyła swój organizm. Niechciana ciąża tylko pogorszyła stan jej zdrowia. Jednak udało się jej się odbić od dna i dziś jest młodą kobietą, którą wielu ludzi bardzo szanuje.

Życie tej dwunastolatki szokuje. Każdego dnia zażywała narkotyki i uprawiała seks

Gdy Lowri Hawkins miała 12 lat, regularnie pożywała wszystkie używki. Jak wspomina, jej dni były bardzo monotonne: budziła się, wciągała dwie kreski kokainy, potem brała prysznic i znów wciągała. Nie było dnia, by nie wypiła choć kieliszka wódki. Całe jej życie toczyło się wokół zaspokajania swoich hedonistycznych potrzeb. Ciągłe zmieniała opiekunów, była w ponad 10 ośrodkach opieki, ale nigdzie nie zagrzała miejsca dłużej, dlatego jej problem narastał. 

Nie była jednak sama, towarzyszyła jej koleżanka. Razem zdobywały pieniądze na narkotyki, podkradając drobne znajomym rodziców. Zdobywanie alkoholu szło trochę trudniej - musiały włóczyć się pod sklepami i prosić różnych przechodniów dokonanie dla nich zakupu. Wiele osób odmawiało, ale zawsze udawało im się znaleźć kogoś, kto pomógł.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W ten sposób Lowri poznała dwa razy starszego mężczyznę, Roberta Daviesa. Zgodził się kupić alkohol, jeśli dwunastolatka da mu swój numer telefonu. Zgodziła się, bo nie widziała w tym nic podejrzanego, jednak ten dzień zmienił jej życie.

Po aborcji życie dziewczynki się zmieniło. Teraz jest ważna dla całego społeczeństwa

Robert utrzymywał z Lowri stały kontakt, sprawiając, że ufała mu coraz bardziej. Zaczął ją zabierać na spacery, podczas których zaczynał ją molestować seksualnie. Zaczął wyznawać dwunastolatce miłość, a ona wierzyła w szczerość tego uczucia. Jakiś czas później zaszła z nim w ciążę.

To była bardzo zła wiadomość dla nastolatki. Była wychudzona, jej organy wewnętrzne zostały zniszczone przez używki, a do tego ciągle była uzależniona. Noszenie w brzuchu dziecka było bardzo niebezpieczne dla niej, jak i dla niemowlaka. Musiała usunąć ciążę.

Mężczyzna trafił w ręce policji. Został oskarżony o seks z nieletnimi, bowiem Lowri nie była jego jedyną ofiarą. Został skazany na 10 lat pozbawienia wolności.

W czasie procesu dziewczyna zaprzyjaźniła się z oficerem policji. Dzięki niemu zrozumiała, jak fatalna była jej sytuacja. Postanowiła pomagać mundurowym, by mogli lepiej rozumieć i pomagać innym dzieciom w podobnej sytuacji. Szkoli ich, pokazuje triki, jakich używają małoletni ćpuni oraz opowiada o sposobach manipulacji pedofilów.

Społeczeństwo bardzo ceni 19-letnią dziś Lowri, która pokonała uzależnienia i stara się pomóc w podobnych przypadkach. Być może jej doświadczenia oraz współpraca z policją sprawiają, ze uratuje życie zagubionego nastolatka pochłoniętego przez seks i nałogi.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Michał Szpak nago w łóżku. Wokalista pokazał odważne zdjęcie
  2. Maciej Dowbor miał problem z alkoholem? Poruszające wyznanie gwiazdy Polsatu
  3. Zmarł legendarny polski aktor. Grał w kultowych serialach TVP, Janosiku i Podróży za jeden uśmiech
  4. Malutkie dziecko wypadło z okna na 6 piętrze. Rodzice byli za ścianą
  5. Bolesne odejście z polskiej kadry skoczków narciarskich

 

Źródło: Mirror
 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News