Waldemar Bonkowski to senator z PiS, o którym głośno zrobiło się po przerażającym wyznaniu jego żony. Choć polityk niezmiennie uważa, że jego małżonka jest „niezrównoważona psychicznie”, kobieta nie przestaje mówić o tym, co miało ją spotkać. Według niej przeżywała gehennę u boku Bonkowskiego, a jej zwieńczeniem była zdrada z kobietą poznaną na miesięcznicy.

Hanna, żona Bonkowskiego, o swojej tragedii mówiła już kilkukrotnie. Jak opowiada kobieta, senator z PiS nie krył się ze swoimi skłonnościami do przemocy nawet przy rodzinie kobiety, którą także terroryzował. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia w 2013 roku Bonkowski miał grozić najbliższym żony pistoletem na gaz. W lutym 2014 roku z kolei kobieta zgłosiła się na policję i zgłosiła pobicie. Mimo propozycji ze strony policjantów nie założyła Niebieskiej Karty.

– Mój mąż ma dwa oblicza. Głosi swoje piękne hasła „Bóg, Honor, Ojczyzna i Rodzina”. Tą rodziną miałam być ja, ale on uczynił z partii rodzinę. A potem pojawiła się ona, „M” – mówi żona senatora.

Zdrada na miesięcznicy

Swoją kochankę Bonkowski miał poznać podczas obchodów miesięcznic smoleńskich. Kobieta także należy do PiS. Jak się okazuje, zaczęło się od spotkań na miesięcznicach, by później rozwinąć płomienny romans. Jak mówi Hanna Bonkowska, przeglądała korespondencję męża i jest zaskoczona, jak dwulicowy potrafi być jej mąż.

Co na to senator? Opowiada znajomym, że jego żona to „psychopatka, ma napady gniewu” i co więcej, „zarzuca mu posiadanie kochanki, a ten żadnej nie ma”. Samej żonie tłumaczył, że jego relacje z „M” to nie romans, „taka zabawa, gra”.

źródło: newsweek.pl

Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]


Największe seksskandale show-biznesu

...

Zobacz również