Poszli do łóżka we czwórkę. Zakończyło się wielką tragedią

Poszli do łóżka we czwórkę. Zakończyło się wielką tragedią Źródło: unsplash

Seks z przyjaciółmi miał być dla nich spełnieniem największych fantazji. Niestety, kiedy skończyli okazało się, że w ich marzeniach te sceny wyglądały zupełnie inaczej. Dziś nie mogą poradzić sobie z tym, co stało się po tym, gdy we czwórkę poszli do łóżka.

Seks dla Tekli i Adama nigdy nie był tematem tabu, rozmawiali o wszystkich swoich fantazjach i wiedzieli, że wspólnymi siłami są w stanie zrealizować pragnienia. Największą ekscytację na myśl o spędzeniu nocy z parą przyjaciół odczuwał dam, to właśnie on jako pierwszy powiedział, że chciałby spróbować seksu grupowego. Niestety, kiedy obie pary seks miały już za sobą, wydarzyło się niespodziewane. 

Seks z przyjaciółmi. Fantazje Adama zostały zrealizowane 

Tekla i Adam znają się z Martą i Olkiem od wielu lat. Wspólnie spędzają wakacje, chodzą na kursy i do kina. Wieczory we czwórkę są dla nich normą. Są dla siebie najlepszymi przyjaciółmi i wiedzą, że mogą otwarcie rozmawiać na wszystkie tematy. Seks wielokrotnie pojawiał się w ich rozmowach. Pewnego razu Adam wyszedł z propozycją, by ich relacja przeniosła się na inny poziom, a oni spędzili ze sobą noc. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marta i Olek ochoczo przystali na propozycję Adama. Wybrali wieczór i spotkali się w mieszkaniu Marty i Olka. Kiedy już zaczęli uprawiać ze sobą seks, nie wszystko potoczyło się po ich myśli. Okazało się, że czuli się skrępowani, a dziki seks, o którym fantazjował Adam, nie miał nic wspólnego z rzeczywistością. 

Seks wszystko komplikuje. Seksuolog zdradza, jak najczęściej kończą się eksperymenty przyjaciół

Seks między dwiema parami doprowadził do tego, że wszystkie sekrety wyszły na jaw. Tuż po wszystkim kobiety zaczęły ze sobą rozmawiać i okazało się, że Olek od wielu lat zdradza partnerkę, a Marta przyznała się, że nigdy nie osiągnęła z nim orgazmu. Adam czuł, że jego największa fantazja rozegrała się w fatalny sposób, a swoją frustrację wylewał na Teklę. 

-  Ludzie często zamiast rozwiązać problemy, które mają w swoich związkach, szukają lekarstwa na zewnątrz, np. w zabawach w seks grupowy. Gdybyśmy zapytali uczestników tej zabawy, co nimi tak naprawdę kieruje, to oprócz chęci zebrania większych doświadczeń seksualnych, zawsze jest coś jeszcze, jakaś osobista motywacja, która nie zawsze jest uświadomiona. I nie ma się co dziwić, że potem uczestnicy takiej zabawy są rozczarowani, bo wyobrażali sobie, że to będzie inaczej - wyznała seksuolog. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie chcieli wpuścić jej na pokład. Wszystko przez jej koszulkę, płonęła ze wstydu
2. Kobieta ważąca 280 kilogramów urodziła dziecko-giganta. Jego zdjęcia odbierają mowę

Dziś pary nie spędzają ze sobą czasu, ich relacje znacznie się ochłodziły. Mają teraz problem, by spotkać się z przyjaciółmi, obawiają się, że ich związki mogą szybko się zakończyć. Widzą natomiast, że seks grupowy z przyjaciółmi był wyjątkowo nietrafionym pomysłem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Biednej dziewczyny nie było stać na suknię na studniówkę. Jej kolega własnoręcznie uszył jej kreacje, powalający widok
  4. Kultowy schabowy zniknie z polskich stołów? Kuriozalny powód, Polacy obejdą się smakiem
  5. Najsłynniejszy świstak świata "powiedział", kiedy będzie wiosna. Jego prognozy sprawdzają się lepiej niż Jackowskiego

źródło: wp

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News