Wielka Brytania zaniemówiła. Na jaw wyszedł PRZERAŻAJĄCY sekret Meghan Markle

Wielka Brytania zaniemówiła. Na jaw wyszedł PRZERAŻAJĄCY sekret Meghan Markle

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle był ogromnym wydarzeniem na skalę światową. Oczy wszystkich skierowane były na parę młodą, a komentarzom wciąż nie ma końca. Teraz Wielka Brytania zaniemówiła - na jaw wyszedł przerażający sekret małżonki księcia. 

Rodziny Meghan Markle nie było na jej ślubie. Jedyną bliską osobą, która obserwowała na żywo, jak aktorka staje się księżną Sussex była jej matka - Doria Regland. Jak się okazuje, żona księcia Harry'ego ma swoje powody do tego, żeby nie chwalić się najbliższymi. Rodzina Meghan nie przestaje zaskakiwać i to, niestety, negatywnie. Na jaw wyszedł przerażający fakt o krewnych niedawnej panny młodej. Kiedy trwało jej przyjęcie weselne, w pewnym klubie w Londynie zatrzymano mężczyznę, który miał przy sobie nóż. Jak się okazało... był to bratanek księżnej Sussex! Takie fakty nigdy nie wpływają dobrze na opinię o osobach publicznych.

Mroczny sekret Meghan Markle

Dodatkowo, był to syn przyrodniego brata Meghan - Thomasa Markle Jr., który dał się wszystkim poznać, pisząc tuż przed ślubem list do księcia Harry’ego oczerniający siostrę i nawołujący do odwołania ślubu, a potem kolejny, w którym nawoływał ją do tego, że nie jest za późno, by zaprosić go na uroczystość. Nie ma co, księżna Sussex nie ma z bliskimi lekko. Thomas Markle Jr. ma dwóch synów. Jeden z nich para się bardzo kontrowersyjnym zawodem - jest plantatorem marihuany. Sam brat miał do tego problemy z prawem, po tym jak pobił się w sylwestra ze swoją obecną partnerką Darlene Blount, a wcześniej dwa razy był aresztowany za wymachiwanie przed nią bronią. Nadużywał również alkoholu i narkotyków. Jednak największym sekretem świeżo upieczonej księżnej, który niedawno wyszedł na jaw, jest to, że księżna jest wprawdzie daleką, ale krewną Henry’ego Howarda Holmesa, uważanego za pierwszego amerykańskiego... seryjnego mordercę! Nazywano go "bestią z Chicago". Mężczyzna dorobił się majątku na wykradaniu zwłok i wyłudzaniu na nie ubezpieczeń. Przyznał się do zabicia 27 osób, choć podejrzewa się zamordował aż 200! Cóż... Markle zdecydowanie trafiła teraz do zdecydowanie spokojniejszej, a już na pewno łagodniejszej rodziny z dużo lepszą historią. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zatopiony. Jest decyzja ws. Stanisława Pięty
  2. Co za afera! Kochanka Pięty chciała być jak najbliżej Dudy
  3. Będzie skandal?! Minister PiS rozpędzi protest w Sejmie
  4. 10 największych seksualnych rekordów. To trzeba zobaczyć
  5. To ona zastąpi Natalię Siwiec. Została polską miss na Mundial 2018
Źródło: pomponik.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News