Są wyniki sekcji zwłok znanej 33-letniej dziennikarki. To straszne

Są wyniki sekcji zwłok znanej 33-letniej dziennikarki. To straszne Źródło: fot. materiały policyjne

Sekcja zwłok znanej dziennikarki ujawniła przyczynę jej śmierci. To co udało się ustalić mrozi krew w żyłach, tym bardziej, że zachowanie kobiety już wcześniej budziło niepokój.

Sekcja zwłok czasami może doprowadzić do naprawdę przerażających odkryć. Niespodziewana śmierć brytyjskiej dziennikarki i artystki Florence Waters wstrząsnęła wieloma osobami. 33-letnia kobieta ostatnio widziana była 18 listopada 2018 roku w swoim domu w angielskim Osney, potem słuch po niej zaginął. Teraz znana jest już jej dokładna przyczyna śmierci, której praktycznie nikt nie podejrzewał.

Sekcja zwłok dziennikarki wyjawiła wszystko

Ciało 33-latki zostało znalezione już kilka dni od jej zaginięcia, ale dopiero teraz poznaliśmy prawdę odnośnie jej śmierci. Florence Waters pisała dla kilku gazet i zajmowała się tematyką sztuki i szeroko rozumianej kultury. Sama również tworzyła, a jej prace można znaleźć w ofercie galerii Saatchi Arts.

Jednak pisanie oraz sztuka to nie jedyne z jej pasji. Kobieta była zwolenniczką medytacji, a dokładniej metody „Vision Quest”. Polega ona dokładniej, na szukaniu oświecenia przebywając na łonie przyrody. Z tego też względu dziennikarka często udawała się na samotne wypady do lasu, gdzie oddawała się medytacji i izolowała się od ludzi. Nawet jej sąsiedzi stwierdzili, że była osobą wycofaną i nie rozmawiała z nikim.

Podczas swoich wyjazdów medytacyjnych Waters jadła jedynie to, co znalazła, a warto wspomnieć, że często zdarzało jej się znikać na kilka dni. Rodzina kobiety była zaniepokojona jej poczynaniami, ale nie mogli nic zrobić. Dodatkowo nikt nie podejrzewał, że to własnie jej zamiłowanie do medytacji doprowadzi do śmierci 33-latki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy znaleziono ciało Waters, zabezpieczono na nim rany położone na stopach oraz rękach kobiety. Świadkowie mówili, że widzieli, jak boso przedziera się przez pola, krzewy oraz ogrodzenia. Jako przyczynę śmierci podano natomiast hipotermię

Niska temperatura, brak odpowiedniej ilości pożywienia, a także zmęczenie i nieodpowiednie odzienie doprowadziły w końcu do wychłodzenia organizmu 33-latki, a to następnie do jej śmierci. Ciężko sobie nawet wyobrazić, co dokładnie czuła Waters, będąc tak bardzo oddalona od domu, kiedy jej życie powoli gasło.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się wtedy załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

 

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News