Sejm zablokowany! Obywatele RP TERAZ urządzają posłom PiS piekło
Wiadomości Pikio - 11 Kwietnia 2018

Sejm zablokowany! Obywatele RP TERAZ urządzają posłom PiS piekło

Warszawa: Szokujące wieści z ostatniej chwili. Polacy blokują sejm i zamierzają urządzić rządowi Prawa i Sprawiedliwości prawdziwe piekło. Trwa przepychanka pomiędzy sejmową ochroną, a obywatelami RP. 

Obywatele RP, którzy zostali zaproszeni na posiedzenie komisji sejmowej przez jeden z poselskich klubów nie zostali na nie wpuszczeni. Na ich obecność nie zgodził się marszałek Sejmu, a brak zgody argumentował wcześniejszymi wydarzeniami z udziałem gości, którzy zaczynali protestować.

Warszawa: Sejm przeżywa nalot obywateli RP

Obywatele, którzy nie zostali wpuszczeni na posiedzenie komisji sejmowej zabarykadowali się w biurze przepustek Sejmu. Ochrona próbuje ich wyprowadzić, jednak protestanci dalej manifestują swój sprzeciw wobec decyzji marszałka. – Żaden z nas tu obecnych nie naruszył powagi ani sejmowych procedur. Nigdy nie protestowaliśmy z transparentami wewnątrz sejmowych budynków, staliśmy tylko tak, by wychodzący posłowie mogli zobaczyć kilka słów prawdy. To nasze konstytucyjne prawo w demokratycznym państwie– powiedział Paweł Kasprzak z Obywateli RP.Proponowane linki:
  1. Dzieje się! Transfer w Sejmie, aż 4 posłów opozycji przejdzie do...
  2. "Pijane posłanki tańczące na barze". Skandal w Sejmie
  3. Władze PiS-u wywracają Sejm do góry nogami. Nawet ich posłowie nie wiedzą co się dzieje
11 teorii spiskowych, które okazały się prawdą11 teorii spiskowych, które okazały się prawdąCzytaj dalej
11 pięknych kobiet, które związały się z miliarderami11 pięknych kobiet, które związały się z miliarderamiCzytaj dalej
Źródło: polityka.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News