Wstrząsające informacje o powiązaniach posłów z prostytutkami. "Wypijali kawę i na górę"

Wstrząsające informacje o powiązaniach posłów z prostytutkami. "Wypijali kawę i na górę" Źródło: Wikipedia/Piotr Waglowski

Sejm okazał się być miejscem tańców i swawoli. Były poseł postanowił wyjawić grzeszki polskich polityków. Co się dzieje za sejmowymi murami?

Sejm jest jednym z ważniejszych miejsc w każdym demokratycznym kraju. To w tym budynku zapadają najważniejsze decyzje, mające wpływ na życie obywateli. Jednak co jeśli nie wszyscy traktują to miejsce z odpowiednią powagą? Jak się okazuje, posłowie sprowadzali do Sejmu prostytutki. 

Sejm stał się miejscem imprez?

Były poseł na sejm, Jerzy Dziewulski niedawno wydał książkę „Jerzy Dziewulski o III RP” gdzie wyjawia wiele tajemnic i pikantnych szczegółów z życia polityków. Jak się okazuje - mandat posła nie czyni z nikogo świętoszka.

Dziewulski mówi między innymi o popularności usług prostytutek wśród członków parlamentu.

- To jest tajemnicą poliszynela, że do domu poselskiego przychodziły panie oferujące swoje usługi (...) Moim zdaniem dalej przychodzą, bo politycy to tacy sami ludzie jak inni - skomentował.

Były poseł i milicjant zdradza szczegóły spotkań posłów z paniami lekkich obyczajów.

- Widziałem kilka wyjątkowo ciekawych sytuacji, kiedy posłowie wprowadzali do domu sejmowego wiadomego autoramentu panie - przyznał Dziewulski.

Zapytany przez dziennikarza Faktu, jak posłowie wprowadzali niezauważenie prostytutki, bardzo chętnie odpowiada.

- Wtedy był jeszcze czas, że nie odnotowywano wszystkich wizyt. Poseł prosił, żeby jej nie odnotowywać, bo to jest poufne spotkanie i pannę wprowadzał (...)Albo parka szła do restauracji. Wypijali kawę, a później na górę - zdradził poseł.

Były policjant wspomina również, że posłów nie było stać na luksusowe prostytutki - więc korzystali z usług tych, które ogłaszały się w gazetach. Przypomina również aferę, kiedy prostytutka wypadła nago z okna hotelu poselskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Inne grzechy polskich posłów

Były poseł na sejm wspomina też o kilku innych, kontrowersyjnych zachowaniach przedstawicieli rządu. Mówi choćby o pozującym na bardzo religijnego posła, który okazał się oprawcą żony. Nie omieszkał również wypowiedzieć się na temat obecności alkoholu w sejmowych salach.

- Do dzisiaj mam w pamięci aferę, jak to goła prostytutka wyleciała z okna hotelu poselskiego. Zresztą popijawy i chlanie do nieprzytomności w Sejmie były od zawsze. Zawsze znajdowało się ku temu okazje. Wygrana w głosowaniu, przegrana w głosowaniu, ktoś potknął się na schodach, ale przeżył, kogoś złamało, lecz życie trwa - kwituje Dziewulski.

 ZOBACZ TAKŻE:

  1. Półtoraroczny syn gwiazdy „Na Wspólnej” chorował na raka mózgu. Lekarze nie dawali mu szans
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy płeć royal baby
  3. Dramat w przestworzach. Samolot stanął w płomieniach, wszyscy pasażerowie nie żyją
  4. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Koszmarny wypadek, zginęli wykonując swoją pracę
  5. Mama małej Madzi z Sosnowca pilnie przeniesiona. Jej życiu zagrażało niebezpieczeństwo?

Źródło: fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News