Sejm to gniazdo ostrego seksu, romansów i zdrad małżeńskich

Sejm to gniazdo ostrego seksu, romansów i zdrad małżeńskich Źródło: fot. pixabay.com

Polski Sejm jest miejscem ciekawym i pełnym intryg. Co jakiś czas wybuchają w nim skandale i afery, gdyż posłowie dbają, by żadna nuda nie dopadła rządzonych. Okazuje się, że gmach przy Wiejskiej jest miejscem dużo gorętszym, niż nam się wydaje, jest gniazdem ostrego seksu.

Od afery Anastazji P. w latach 90-tych, z którą w romans wplątali się najwięksi ówczesnej polityki po wylot na Maderę Ryszarda Petru. Nadwiślańska polityka naszpikowana jest historiami zdrad i złamanych serc. Pełno w niej seksualnych wyskoków, zawodów i zdrad. Nic więc dziwnego, że prace naszego parlamentu tak się przeciągają.

Fałszywa szlachcianka

Bohaterka największego skandalu obyczajowego ostatniej dekady ubiegłego wieku Marzena Domaros zdobyła Sejm szturmem jako Anastazja Potocka. Podając fałszywe nazwisko i pochodzenie, zdobyła akredytację prasową, by uwieść wielu posłów w tym rzekomo nawet przyszłego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewskiego. Informacje, które zbierała, miały przydać się Urzędowi Ochrony Państwa, który badał w owym okresie (od 1992) roku życie seksualne rządzących.

Seksafera w Samoobronie

W 2006 roku dzięki dochodzeniu Gazety Wyborczej na jaw wyszły poufne informacje z samego serca Samoobrony, której liderem ówcześnie był Andrzej Lepper. Wtedy wiceprzewodnicząca struktur partyjnych województwa łódzkiego przekazała dziennikarzowi Marcinowi Kąckiemu informacje, dotyczące niemoralnych propozycji, które otrzymywać miała od Leppera i Stanisława Łyżwińskiego. W wynik afery ten drugi wykluczony został z ugrupowania, a dochodzenie w sprawie ciągnęło się jeszcze do 2013 roku.

Sylwester z Petru

Ostatnią aferą, która wstrząsnęła opinią publiczną, był romans Ryszarda Petru z posłanką jego partii, Joanną Schmidt. Parę podczas wylotu na portugalską Maderę przyłapał paparazzi, a zdjęcia zakochanych zawładnęły internetem. Relacja z posłanką, która rozwiodła się zaledwie kilka miesięcy wcześniej, doprowadziła Petru do zaprzestania noszenia obrączki. Wydarzenie znaczy również koniec wzrostu popularności Nowoczesnej, gdyż jej lider wolał udać się na romantyczny urlop niż walczyć u boku opozycji z kontrowersyjnymi pomysłami PiS.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News