Rodzina żony Pięty chce POBIĆ niewiernego posła. "DAM MU W RYJ!"

Rodzina żony Pięty chce POBIĆ niewiernego posła. "DAM MU W RYJ!" Źródło:

Sejm zatrząsł się w posadach po upublicznieniu przez "Fakt" informacji o romansie posła Stanisława Pięty z Izabelą Pek. Pięta już został zawieszony w prawach członka partii i klubu PiS. Stracił stanowisko także w dwóch sejmowych komisjach w których zasiadał. To jednak nie koniec problemów polityka. Rodzina jego żony chce go pobić.

Stanisław Pięta pochodzi i formalnie wciąż mieszka w Bielsku Białej. Jak jednak twierdzi jego szwagier, polityk praktycznie jest gościem w swoim domu. Rodziną nie zajmuje się już od dawna. Brat żony polityka otwarcie przyznaje, że jak będzie taka potrzeba, to gotów jest nawet bić posła.

Sejm, partia, rodzina. Piętrzą się problemy Pięty

W rodzinnym mieście aż huczy od plotek na temat rewelacji "Faktu". Mieszkańcy miasta nie kryją oburzenia zachowaniem polityka. Bo co do prawdziwości prasowych doniesie nie mają wątpliwości. - Nie dość, że zdradził rodzinę, to jeszcze okłamywał kochankę! - oburzona mówi jedna z mieszkanek Bielska Białej. Poseł Stanisław Pięta mieszka z żoną Beatą Zontek-Piętą w jej rodzinnym domu. Od pewnego czasu dom dzielą ze szwagrem polityka. Brat żony posła także wierzy w doniesienia prasowe i wcale go one nie dziwią. Jak podkreśla, rodziną Stanisław Pięta nie zajmuje się już od dawna. - Oni są rodziną tylko na papierze - komentuje mężczyzna. - Poseł u nas od dawna bywa tylko gościem. Każdy ma coś na boku, siostra się tym już nie przejmuje, a ja się nie wtrącam - podkreśla.

Szwagier chce bić Piętę

Wiele wskazuje na to, że już niebawem Stanisław Pięta jeszcze chętniej będzie spędzał czas w hotelu sejmowym lub swoim gabinecie. Sejm jest miejscem, gdzie z pewnością może czuć się bezpieczniej, niż w domu. Dlaczego? Szwagier podkreśla wprawdzie, że "się nie wtrąca". Dla niego jednak rodzina jest najważniejsza. Od razu widać, że siostrę bardzo kocha i w razie potrzeby może zrobić dla niej wszystko. Jeśli zatem zostałby poproszony o pomoc, nie zawaha się. - W ryj zawsze mogę dać, nawet politykowi - podkreśla brat żony polityka PiS. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Co za afera! Kochanka Pięty, Izabela P. chciała uwieść Dudę?!
  2. Izabela P. publicznie uderza w Piętę! Ma dowody
  3. PiS pozbył się Pięty! Publiczne upokorzenie posła
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News