Co tam się stało?! Czołowi politycy wwieźli do Sejmu ludzi W BAGAŻNIKU, wtedy się zaczęło

Co tam się stało?! Czołowi politycy wwieźli do Sejmu ludzi W BAGAŻNIKU, wtedy się zaczęło

Sejm oblężony. To, co wydarzyło się w trakcie środowego protestu przekracza ludzkie pojęcie. Obstawa policji nie dała rady powstrzymać ludzi przed wtargnięciem do budynku Sejmu. Zwłaszcza, że pomogli w tym... politycy. Wwieźli protestujących w bagażnikach!

Środowy protest został zorganizowany przez Obywateli RP i Strajk Kobiet. Starli się oni z policją i Strażą Marszałkowską - służby nie pozwoliły protestującym wedrzeć się do Sejmu. Nie wpuszczano nawet wyszczególnionych przedstawicieli, których politycy chcieli zabrać ze sobą w roli "gości". Trzeba było podjąć drastyczne kroki, jednak nikt się nie spodziewał, że posłowie posuną się aż tak daleko.

Sejm: Wwieźli protestujących w bagażnikach! Ci zniszczyli budynek

Na skandaliczny pomysł wpadli Ryszard Petru, Joanna Schmidt i Joanna Scheuring-Wielgus. Postanowili wprowadzić protestujących do budynku potajemnie, a mianowicie przewożąc ich ukrytych w bagażnikach! Dwóch protestujących, ukrytych w bagażniku przez Joannę Schmidt, po dostaniu się za bramę rozłożyło transparent "żądamy wypełnienia zaleceń Komisji Europejskiej". Chwilę później na ścianach budynku Sejmu pojawiły się wymalowane niebieskim sprayem napisy "Czas na sąd". Efekt był prawdopodobnie przeciwny do zamierzonego. Joanna Schmidt została wyśmiana za swoje zachowanie, kontrole aut przy wjeździe do Sejmu zostaną zaostrzone, a osoby, które malowały sprayem po ścianach zostaną srogo ukarane: poniosą odpowiedzialność za uszkodzenie mienia.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij nam maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co na to Agata Duda?! Nie uwierzycie, ile Andrzej Duda wydał na alkohol
  2. Polacy MUSZĄ się o tym dowiedzieć. Sekretne cierpienie Jarosława Kaczyńskiego
  3. Polski b. premier dostanie zawału. Jego mała dziewczynka jest biseksualna
  4. Szykują się ogromne zmiany! Miliony Polaków dostaną więcej pieniędzy
  5. Porzucili tego psa na pewną śmierć. To, co biedna sunia zrobiła później, wyciska łzy
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News