sejm2(1)(1)
fot. wikipedia.org
Karol Zaborowski - 12 Grudnia 2018

Sejm zamarł! PiS przyznał, że zrealizował obietnicę rządu Tuska

Sejm w dzisiejszym dni aż cały drży od tego, co się dzieje na sali posiedzeń. Tym bardziej, że premier otwarcie stwierdził, że PiS spełnił jedną z obietnic Donalda Tuska. Jesteśmy w niewysłowionym szoku. Nie tego się spodziewaliśmy po wystąpieniu Mateusza Morawieckiego.

Sejm w Polsce był świadkiem wielu niecodziennych sytuacji. Jednak czegoś takiego jeszcze nie było. Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jakie podejście do Donalda Tuska ma obecna władza. Powiedzieć, że politycy PiS nie przepadają za byłym premierem, to tak jakby nic nie powiedzieć. Wszystko dlatego, że zarówno Tusk, jak i rząd PO są teraz przez partię Jarosława Kaczyńskiego obwiniani praktycznie za wszystko, co złego spotkało Polskę. Jednak teraz Mateusz Morawiecki powiedział coś, co wszystkich zamurowało.

Sejm: PiS spełnił obietnicę Donalda Tuska

Aktualna sytuacja PiS-u jest naprawdę opłakana. Rząd musi walczyć teraz z jedna z największych afer korupcyjnych w historii naszego kraju, a do tego atakowany jest przez swoich przeciwników, którzy starają się wykorzystać tę okazję do samego końca. Nie dziwi więc fakt, że premier za wszelką cenę stara się ratować dobre imię swojej partii i jej wizerunek. Nie jest to niczym nowym, że PiS opisuje się niczym zbawcę narodu, który pozbawiony jest jakichkolwiek wad, a robi to, zrzucając całą odpowiedzialność na opozycję.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
JaruzelskiWojciech Jaruzelski ukrywał prawdę o sobie. Szokujące sekrety generałaCzytaj dalej
Jednak teraz podczas swojego wystąpienia w Sejmie Morawiecki stwierdził, że rząd PiS spełnił jedną z obietnic Donalda Tuska. Wiele osób może zastanowić fakt, że przeciwnicy byłego premiera chwalą się, że zrobili to co obiecał rząd PO. Można stwierdzić, że w ten sposób aktualny rząd realizuje program swoich poprzedników, ale jest to typowa zagrywka rządu na działającą na zasadzie. Wy obiecaliście, a my to spełniliśmy. - W tym roku deficyt będzie niższy niż 1 proc. PKB. To obiecywał Donald Tusk i nigdy nie spełnił. Więc my zrealizowaliśmy nawet waszą obietnicę - mówił Morawiecki. Co ciekawe, PiS zawsze upierał się, że ich program jest zupełnie inny niż PO, teraz sami się przechwalają, że spełnili jedną z ich obietnic. Ostatecznie wygląda na to, że politycznych wrogów łączy znacznie więcej niż można by się spodziewać.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Krystyna Pawłowicz PONIŻONA jak nigdy! Obrzydliwe, uwłaczające porównanie
  2. Jarosław Kaczyński podejmie się adopcji?! Zdumiewające doniesienia
  3. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  4. Modne paznokcie: Co będzie HITEM w 2019 roku?
  5. Beata Szydło ostatecznie pogrążona! Jak może patrzeć wyborcom w twarz?!
Andrzej Duda Marsz Featured 1Andrzej Duda i narodowcy, czyli MEMY po obchodach 11 listopadaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News