Media obiega szokująca informacja! Premier naprawdę to podpisał
Mikołaj Pilecki - 31 Grudnia 2018

Media obiega szokująca informacja! Premier naprawdę to podpisał

Sejm według nieoficjalnych informacji wystosuje swojego kolejnego członka na ministerialne stanowisko. Jak wczoraj podano, Adam Andruszkiewicz zostanie wiceministrem cyfryzacji. Wiemy, czym będzie się zajmował.

Sejm RP VIII kadencji będzie miał kolejnego posła w ministerstwie. Adam Andruszkiewicz ma zostać wiceszefem resortu cyfryzacji. Wczoraj wiadomość tę podano w tonie nieoficjalnym. Dzisiaj "Wirtualna Polska" ogłosiła, że Mateusz Morawiecki podpisał już nawet nominację Andruszkiewicza na stanowisko. Portal powołuje się na swoje źródła blisko kręgu decyzyjnego w Radzie Ministrów.

Sejm: Adam Andruszkiewicz nowym wiceministrem

Znająca szczegóły nominacji osoba podała "WP", czym będzie zajmował się 28-letni poseł. Jego głównym zadaniem będzie reprezentowanie Polaków przed firmami takimi jak m.in. Facebook. - Będą podejmowane próby stworzenia instrumentów umożliwiających skuteczną sieć komunikacji obywateli z dużymi portalami społecznościowymi - przekazał "WP" informator. Andruszkiewicz ma również zająć się pomocą w nadganianiu reszty kraju mniej scyfryzowanym regionom. W szczególności chodzi o sieć 5G.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej Duda MEMYAndrzej Duda do dziś nie może się pozbierać! Najlepsze polityczne memy w 2018 rokuCzytaj dalej

Andruszkiewicz ma pomóc PiS w wyborach

Oprócz pracy w Ministerstwie Cyfryzacji Andruszkiewicz ma pomóc rządowi PiS w internetowej kampanii wyborczej. Przypomnijmy, że w przyszłym roku odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego i Sejmu RP IX kadencji. Poseł już całkowicie przeszedł do obozu Zjednoczonej Prawicy. Po opuszczeniu Kukiz'15 reprezentant Ruchu Narodowego przeszedł do WiS Kornela Morawieckiego. Wczoraj także złożył rezygnację z członkostwa w tym kole.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Taxify: Co to? Jak działa? Cennik
  2. Mateusz Morawiecki zniszczył mu życie?! Mężczyzna popełnił samobójstwo
  3. Andruszkiewicz zapamięta to na długo. Przypadkowo zmieszał Patryka Jakiego z błotem
  4. Anna Mucha: wiek gwiazdy szokuje. Aktorka wygląda dużo młodziej!
  5. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska ma się z czego cieszyć! Nie tylko ją w 2018 odwiedził bocianCzytaj dalej
źródło: wiadomosci.wp.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News