Polska zamarła. ZUPEŁNIE NOWA partia w Sejmie!

Polska zamarła. ZUPEŁNIE NOWA partia w Sejmie!

Takiego politycznego zaskoczenia nie było w Polsce już dawno! Sejm wzbogaci się o zupełnie nową partię! Co więcej, zakłada ją bardzo znany polityk. Na pewno wiele namiesza.

Ryszard Petru zalicza swój wielki powrót. Po tym, jak odszedł z Nowoczesnej, postanowił się nie poddać i sprawić, ze Sejm znowu zatrzęsie się w posadach. Wraca jako lider zupełnie nowego ugrupowania.

Sejm: nadchodzi nowa partia

Petru zamierza oficjalnie zarejestrować swoją nową partię Liberalno-Społeczni na początku sierpnia. Już jesienią ma się odbyć programowy zjazd nowego ugrupowania, a na grudzień planowany jest kongres założycielski partii. Co prawda Ryszard Petru mówił o tym, że zamierza założyć nowe ugrupowanie, ale do tej pory o czynach było dość cicho. Teraz polityk planuje wrócić w zupełnie nowej odsłonie i ponownie namieszać w polskiej polityce. Już raz Sejm był świadkiem wielkiego sukcesu partii Petru, być może w przypadku Liberalno-Społecznych się to powtórzy. U jego boku są również Joanna Scheuring-Wielgus oraz Joanna Schmidt, które lojalnie wystąpiły z Nowoczesnej razem z jej byłym liderem. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co się stało?! Internauci nie mogą uwierzyć w zdjęcie córki Wiśniewskiego
  2. Skandal w Polsacie! Gwiazda wyrzucona na bruk, zapowiada zemstę
  3. Większość właścicieli małych kotków nie ma o tym pojęcia! A można zyskać naprawdę dużo
  4. Chwila grozy w TVP na żywo! Dziennikarza porwał wrzeszczący tłum
  5. Myślisz, że twój pies cię kocha? Możesz się mylić
Źródło: wiadomosci.onet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News